تعبیر خواب جنگ 🌒 تعبیر خواب جنگ شدن / تعبیر خواب جنگ و بمباران / تعبیر جبهه

تعبیر خواب 🔥 ۰۳ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تعبیر خواب جنگ 🌒 تعبیر خواب جنگ شدن / تعبیر خواب جنگ و بمباران / تعبیر جبهه

تعبیر خواب جنگ, تعبیر خواب جنگ شدن, تعبیر خواب جنگ ابن سیرین, تعبیر خواب جنگ حضرت یوسف, تعبیر خواب جنگ از امام صادق, تعبیر خواب جنگ دانیال نبی, تعبیر خواب جنگ و تیراندازی, تعبیر خواب موشک باران, تعبیر خواب فرار از جنگ, تعبیر خواب جدال, تعبیر خواب دیدن جنگ و بمباران, تعبیر خواب جهاد, تعبیر خواب جبهه, تعبیر خواب دیدن موشک جنگی

تعبیر خواب جنگ, تعبیر خواب جنگ شدن, تعبیر خواب جنگ ابن سیرین, تعبیر خواب جنگ حضرت یوسف, تعبیر خواب جنگ از امام صادق, تعبیر خواب جنگ دانیال نبی, تعبیر خواب جنگ و تیراندازی, تعبیر خواب موشک باران, تعبیر خواب فرار از جنگ, تعبیر خواب جدال, تعبیر خواب دیدن جنگ و بمباران, تعبیر خواب جهاد, تعبیر خواب جبهه, تعبیر خواب دیدن موشک جنگی

تعبیر خواب جنگ, تعبیر خواب جنگ شدن, تعبیر خواب جنگ ابن سیرین, تعبیر خواب جنگ حضرت یوسف, تعبیر خواب جنگ از امام صادق, تعبیر خواب جنگ دانیال نبی, تعبیر خواب جنگ و تیراندازی, تعبیر خواب موشک باران, تعبیر خواب فرار از جنگ, تعبیر خواب جدال, تعبیر خواب دیدن جنگ و بمباران, تعبیر خواب جهاد, تعبیر خواب جبهه, تعبیر خواب دیدن موشک جنگی

دیدن جنگ در خواب، تعبیرش نگرانی هایی است که پیش رو داریم. اگر خواب ببینیم دو نفر در جنگ شرکت می کنند، هر کدام از طرفین جنگ که پیروز شد، در واقعیت نیز پیروز می شود.

تعبیر کلی خواب جنگ:

دیدن جنگ در خواب نشانه‌ای منفی است. در صورتی که خواب بیننده فردی جوان باشد، شدت این تعبیر ناخوشایند و انرژی منفی موجود در آن بیشتر می‌شود.
این خواب در مورد دوران سختی‌ها و مشکلاتی که پیش روی شما قرار دارد به شما هشدار می‌دهد. در این دوره باید سعی کنید که مطلقا منفعل باقی نمانید. در عوض، با تمام قدرت خود بر جنگیدن با این مشکلات متمرکز شوید.


تعبیر خواب ناوگان جنگی:

این خواب نمادی از جدایی است. شاید شما احساس می‌کنید که به دلیل برخی تعهدات کاری مدت هاست که از شریک عاطفی خود دور شده اید.
بعلاوه این خواب می‌تواند نمادی از طلاق باشد. مشکلات موجود در رابطه موجب جدایی شما از همسرتان می‌شود. به جای سرزنش کردن او در مورد چیزهای بی‌ارزش بهتر است با او صحبت کنید.


تعبیر خواب موشک باران :

دیدن موشک به هنگام پرتاب در خواب ، علامت آن است که مقامی برتر از مقام پیشین خود به دست می آورید، و با همسری وفادار ازدواج می کنید .


تعبیر خواب تیراندازی با تفنگ :

اگر در خواب ببینید که در جنگ مورد تیراندازی قرار گرفته اید و تیر خورده اید، این خواب نشان دهنده تجربه های شما در گذشته است.

بعلاوه این خواب مخالفت های شما را با سیاست حاضر نشان می دهد.

اگر در خواب ببینید که با تفنگ یا اسلحه ای به شما شلیک می شود و تیر می خورید، این خواب نشان دهنده مبارزه شما برای زنده ماندن است.


تعبیر خواب زخمی شدن با گلوله :

اگر دیدی خودت را با ضربات گلوله از پای در می آورند به نشانه ی خطر گرفتاری فلاکت و بدبختی برای دیگرانی است که آن ها را میشناسی مانند اقوام دوستان و …اگر دیدی دیگران را با گلوله میزنند جان خودت در روزها یا ماه های آینده در خطر است


تعبیر خواب فرار کردن از جنگ:

اگر در خواب ببینید که از جنگ فرار می‌کنید، تعبیر آن است که برای مدت کوتاهی از مشکلاتی که دارید فاصله می‌گیرید.
شاید شما قادر شوید که بخشی از مشکلات خود را حل کنید اما هنوز کارهای زیادی هست که باید انجام دهید. تنبلی نکنید و سخت کار کنید زیرا مشکلات هنوز تمام نشده است


تعبیر خواب پیروزی در جنگ:

اگر در خواب ببینید که در جنگ پیروز شده اید، این خواب نمادی از موفقیت در تمامی جنبه‌های زندگی تان است. این موفقیت هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه‌ای شما حضور خواهد داشت.
هرکاری که در این دوره انجام می‌دهید موفقیت آمیز خواهد بود. اکنون زمان خوبی برای شروع سرمایه‌گذاری روی پروژه‌های جدید است. تا جاییکه می‌توانید از این فرصت استفاده کنید زیرا چنین فرصتی هر روز گیرتان نمی‌آید.


تعبیر خواب جنگ‌های دائمی:

اگر شما مدام خواب جنگ را ببینید یا اگر جنگ‌های متعددی در خواب شما اتفاق بیفتد، این خواب نمادی از محیط مسمومی است که در آن زندگی می‌کنید. اطرافیان شما و شغل فعلی شما به شدت برایتان استرس زا است. شاید اکنون زمان آن رسیده است که برخی چیزها را عوض کنید و بیشتر کارهایی را انجام بدهید که شما را خوشحال می‌کند.


تعبیر خواب جنگ برای جوان ترها:

اگر شما فردی جوان هستید و خواب جنگ را دیده اید، این خواب به شما در مورد چالش‌ها و دشواری هایی که در میان دوستانتان رخ خواهد داد هشدار می‌دهد.
شاید شما در مرکز این چالش‌ها قرار بگیرید و شاید هم فقط مشاهده گر باشید. مراقب باشید که وارد درگیری جدی نشوید زیرا این مسئله به دوستی شما با کسی که رابطه نزدیک با شما دارد صدمه خواهد زد. همچنین این خواب می‌تواند نمادی از مشکلاتی باشد که شما با استادان و معلم‌های خود در مدرسه تان دارید. پس از هر نوع درگیری غیرضروری جلوگیری کنید چون ممکن است پشیمانی به بار آورد.


تعبیر خواب جنگ برای بزرگترها:

اگر شما سن و سال بیشتری دارید و خواب جنگ را دیده اید، این خواب به شما هشدار می‌دهد که کسی که دوستش دارید و به شما بسیار نزدیک است احتمالا از دنیا می‌رود. ممکن است این فرد از شما دور شود یا ممکن است با او دعوا کنید. در هر صورت، این فرد از زندگی شما خارج خواهد شد و این مسئله شما را افسرده و نابود می‌کند.


تعبیر خواب کسی را به جنگ فرستادن:

اگر در خواب ببینید که کسی را به جنگ می‌فرستید، این خواب نمادی از درگیری شما با این فرد در آینده‌ای نزدیک است. شما دچار سوءتفاهمی می‌شوید و به همین دلیل یکی از دوستان نزدیک یا افراد خانواده خود را از دست می‌دهید. مراقب کلماتی که انتخاب می‌کنید باشید.


تعبیر خواب ویرانی پس از جنگ:

دیدن ویرانی پس از جنگ در خواب نمادی از ویژگی‌های اخلاقی و خصوصیاتی منفی است که در شریک عاطفی خود کشف می‌کنید. این ویژگی‌ها همان هایی هستند که شما برای کنار آمدن با آنها دوره سختی را پیش روی خواهید داشت. پس تقریبا برای هرچیزی آماده باشید.


تعبیر خواب اعلام جنگ:

دیدن اعلام جنگ در خواب نمادی از دیدار یا رویدادی است که در آستانه وقوع آن قرار گرفته اید. این رویداد از اهمیت بالایی برای شما برخوردار است و شما به شدت در مورد آن نگران هستید. سعی کنی به اتفاق‌های بد احتمالی فکر نکنید و در عوض بر نتایج مثبت این رویداد متمرکز شوید. هرچه تمرکز شما برجنبه‌های منفی بیشتر باشد، نگرانی و اضطراب بیشتری خواهید داشت.


تعبیر خواب جنگ جهانی:

جنگ جهانی در خواب نمادی از تغییراتی است که در زندگی ما در شرف وقوع هستند. ماجرایی اساسی رخ می‌دهد و همه چیز را کاملا تغییر می‌دهد. آماده پذیرش این تغییرات باشید. به استقبال آنها بروید، از آنها نترسید و به بهترین شکل از آنها استفاده کنید.


تعبیر خواب نبرد و رزم:

دیدن نبرد و پیکار در خواب نشان دهنده چالش‌ها و مشکلات شما در زندگی است. شاید شما برای حفظ موقعیت اجتماعی یا موقعیت شغلی فعلی خود در حال دست و پا زدن هستید.
این نوع زندگی به شما استرس وارد می‌کند و شما خواب می‌بینید که همه چیز را رها می‌کنید و بر چیزهای مهم تری در زندگی تمرکز می‌کنید.


تعبیر خواب جنگیدن در جنگ:

اگر در خواب ببینید که در جنگی در حال جنگیدن و مبارزه هستید، این خواب هشداری است که به شما اخطار می‌دهد که تا کنون سلامت خود را نادیده گرفته‌اید و حالا زمان آن رسیده که لازم است بیشتر به خودتان توجه کنید.شما تمام زمان و تلاش خود را وقف زندگی خانوادگی و شغل تان کرده‌اید و در این مسیر مراقبت از خودتان را کاملا فراموش کرده اید. ممکن است اوضاع سلامت شما رو به وخامت برود. در صورتیکه هر گونه نشانه‌ای از بیماری در خود دیدید، قبل از آنکه خیلی دیر شود به پزشک مراجعه کنید.


تعبیر خواب کشته شدن در جنگ:

اگر در خواب ببینید که در جنگ کشته می‌شوید، تعبیر آن است که دشمنان تان شما را شکست خواهند داد. آن‌ها یک قدم از شما جلوتر خواهند بود و شما را در چیزی که برای هر دو طرف بسیار مهم است شکست می‌دهند. مراقب اطرافیان خود باشید و از افرادی که ممکن است شما را به دردسر بیندازند دوری کنید.


تعبیر خواب جنگیدن بدون اسلحه در جنگ:

اگر در خواب ببینید که داخل جنگی هستید و اسلحه‌ای ندارید، تعبیر آن است که احساس می‌کنید برای آنچه که در آستانه وقوع است آمادگی ندارید. چیزی رخ خواهد داد که برای شما بسیار مهم است و شما احساس می‌کنید برای انجام آن زمان و تلاش کافی صرف نکرده اید. قبل از تسلیم شدن تمام تلاش خود را نشان دهید و خونسردی خود را حفظ کنید.


تعبیر خواب مصدوم شدن در جنگ:

اگر در خواب ببینید که در جنگی مصدوم می‌شوید، تعبیر این خواب آن است که کسی که دوستش دارید به شما آسیبی خواهد رساند. این فرد می‌تواند یکی از دوستان یا یکی از افراد خانواده شما باشد که شما را ناامید می‌کند و احساس بسیار ناخوشایندی را در شما به وجود می‌آورد. قبل از آنکه او را قضاوت کنید، سعی کنید دریابید چه دلیلی پشت رفتار این فرد وجود دارد و قصد اصلی این فرد از این کار چه چیزی بوده است.


تعبیر خواب در جنگ بودن با خودتان:

اگر در خواب ببینید که با خودتان می‌جنگید، این خواب نمادی از مشکلات شما در زندگی واقعی است. شما در مورد چیزی که برایتان مهم است تردید دارید و نمی‌دانید که چه کاری انجام دهید. این خواب همچنین نمادی از احساس گناهی است که به وسیله کاری که انجام داده‌اید یا حرفی که زده‌اید به وجود آمده است. قبل از آنکه دیر شود سعی کنید خسارت وارد شده را جبران کنید.


تعبیر خواب مانور جنگی :

دیدن مانور جنگی در خواب نمادی از تغییراتی است که در خانواده یا محل کار شما رخ خواهد داد. این تغییرات هر چیزی که به آن عادت داشته‌اید را تحت تاثیر قرار می‌دهد و کنار آمدن با آنها کار آسانی نخواهد بود. قبل از آنکه همه این تغییرات را نادیده بگیرید و آنها را از بین ببرید، سعی کنید که به استقبال آنها بروید، آنها را بپذیرید و از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. شاید این همان چیزی است که شما همیشه آرزویش را داشته‌اید یا به آن احتیاج داشته‌اید و حتی از چنین آرزویی غافل بوده اید.


تعبیر خواب جنگ به روایت امام جعفر صادق(ع) :

اگر در خواب دیدی دیاری که در آن زندگی میکنی توسط دشمن اشغال می شود یا جنگ و کشت و کشتار به پا می شود این به نشانه ی قصورت کردن شما در حق پدر مادر و یا بزرگتر هاست تعبیر این رویا شکسته شدن حرمت ها و بزرگترین معنی که می توان برای آن آورد سبک شدن گناهان صغیره می باشد،اگر دیدی که برای سایر کشورها چنین اتفاقی می افتد و دشمن کشورهای همسایه را هدف حمله قرار می دهد تعبیر کوچ یا مسافرت بی موقع صاحب رویا به شهر دیگر است ممکن است این سفر بخاطر انواع مشکلات فرار از گرفتاری ها و ..باشد
خیر و برکت
سنت رسول خدا (ص)
پیروز شدن
شفا
اطاعت از پادشاه عادل
غنیمت بدست اوردن .


تعبیر خواب جنگ به روایت محمد بن سیرین :

در جنگ هر کسی پیروز شود، در جنگ و جدال زندگی و در بیداری نیز پیروز و برنده است.
اگر در خواب زره پوشیده بودید و شمشیر و سپر داشتید یا در سنگر بودید و اسلحه و مهمات به قدر کفایت در اختیارتان قرار داشت، خواب شما می گوید که جهت رو به رویی با غم ها و رنج ها و نگرانی ها مجهز خواهید بود.
اگر ببینی بی‌جهت با مردم درگیر شده‌ای، یـعـنـی مردم را با حرف‌هایت رنجیده و ناراحت می‌کنی.
گر ببینی با دشمن جنگ می‌کنی و دشمن، تو را خورده‌ است، یـعـنـی دچار بلا و گرفتاری و مصیبت می‌شوی (و باید توبه کنی و صدقه بدهی تا دفع بلا بشود).


تعبیر خواب جنگ به روایت حضرت یوسف :

دیدن جنگ غم واندوه شود
خواب بودن در جنگ: دیدن خود در جنگ وخصومت از دشمنان حذر باید نمود و زبان از غیبت خلق نگهدارد تا آزار حاصل نگردد.


جابر مغربی میگوید :

اگر ببینی کافر به تو حمله‌ور شده است، یـعـنـی در راه کسب رزق و روزی، سختی و مشقت می‌کشی.
اگر ببینی در جنگ، توسط کفار کشته شده‌ای، یـعـنـی عمر تو طولانی می‌شود و رزق و روزی حلال به دست می‌آوری، همانطور که در قرآن کریم آمده: وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ اَمْوَاتًا بَلْ اَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ. _ البته نپندارید که شهیدان راه خدا مرده‌اند، بلکه زنده به حیات ابدى شدند و در نزد خدا متنعم خواهند بود (آل عمران – ۱۶۹).
اگر ببینی لشکر اسلام سرزمین کفر را غارت کرده است، یـعـنـی کفار دچار مصیبت می‌شوند،‌‌‌‌‌ ولی اگر ببینی لشکر کفر سرزمین مسلمانان را غارت کرده است، یـعـنـی اسلام دچار اندوهی می‌شود


در کتاب نفایس النفوس میخوانیم :

جنگ در خواب کم شدن برکات الهی ؛باران نیامدن،اضطراب و غم زیاد است
جنگ در خواب، اضطراب و فتنه است. اگر جنگی در خواب شما بود و شما در آن جنگ شرکت داشتید اما فاقد زره و سنگر و سلاح بودید، تنها می مانید و در مشکلی که پیش می آید هیچ کسی به شما کمک نخواهد کرد.
مجروح شدن در خواب، نجات و رهایی از غم و رسیدن به امنیت است.


خالد اصفهانی میگوید :

دیدن مناظر مختلف جنگ مثل خونریزی کشته شدن کودک یا بچه ها کول کردن پدر مادر فرار کردن داد زدن جمع اوری اسلحه زخمی شدن دست و پا یا جانباز شدن در خواب، علامت آن است که بی نظمی و اغتشاش در امور کار و خانواده شما راه خواهد یافت.


تعبیر خواب جنگ به روایت دانیال نبی :

اگر ببینی در جنگ نابرابر کشته می شوی تعبیر زیاده روی کردن صاحب رویا در بعضی اموری است که به خیال خودش گناه صغیره محسوب میشوند مثلا نگاه کردن به نامحرم،ناراحت کردن پدر مادر،رنجاندن دوست اقوام یا آشنا و …باشد در واقع سبک شمردن چنین اعمال زشتی منجر می شود این هشدار به صورت یک رویا در ذهن شما بدل شود!


ابراهیم کرمانی میگوید :

اگر در جنگ هر کسی پیروز شود در جنگ و جدال زندگی و در بیداری نیز پیروز و برنده است.
اگر ببینی با حاکمِ محلی که در آن هستی درگیر شدی و بر او غلبه کرده‌ای، یـعـنـی از آن حاکم به تو خیر و منفعت می‌رسد، ولی اگر بر خلاف این ببینی، یـعـنـی برای تو رنج و سختی و ضرر و زیان به وجود می‌آورد.


منوچهر مطیعی تهرانی میگوید :

چنان چه در خواب صحنه هایی از جنگ دیدیم باید بدانیم که روح ما از نگرانی هایی که پیش می آید خبر می دهد. صرف دیدن صحنه ای از جنگ در خواب خبر از غم و اندوهی است که در روزهای آینده پیش می آید و این تشدید می شود اگر خودمان در آن جنگ دخالت داشته باشیم.

چنان چه در خواب زره پوشیده بودید و شمشیر و سپر داشتید یا در سنگر بودید و اسلحه و مهمات به قدر کفایت در اختیارتان قرار داشت خواب شما می گوید که جهت روبه رویی با غم ها و رنج ها و نگرانی ها مجهز خواهید بود.

در نفایس الفنون تصریح شده که جنگ در خواب اضطراب و فتنه است.

چنان چه جنگی در خواب شما بود و شما در آن جنگ شرکت داشتید اما فاقد زره و سنگر و سلاح و مامن بودید خواب شما می گوید که تنها می مانید و در مشکلی که پیش می آید هیچ دستی دست شما را نمی گیرد.

مجروح شدن در خواب خوب است و نباید نگرانی ایجاد کند. این نشان این است و گویای این که غم و اندوه شما پایان یافته و آشتی و امنیت خانوادگی است و نباید نگران شوید.


محمد العنبری میگوید :

دیدن جنگ در خواب، بر گران شدن کالاها دلالت دارد.
جنگ بین اهالی یک شهر با یکدیگر، به بالا رفتن قیمتها ؛
جنگ اهالی با صاحبان سلطه و فرمانروایان، به پایین آمدن قیمتها تعبیر میشود.
دیدن جنگ در بین فرمانروایان، بر فتنه و مصیبت و اغتشاش دلالت دارد.


آنلی بیتون میگوید :

دیدن صحنه‌های جنگ در خواب، علامت آن است که بی نظمی و اغتشاش در امور کار و خانواده شما راه خواهد یافت.
اگر دختری خواب ببیند نامزدش به جنگ می‌رود، علامت آن است که درباره شخصیت نامزد خود خبر دردناکی خواهد شنید.
تعبیر خواب شکست خوردن در جنگ: اگر خواب ببینید کشور شما در جنگ شکست خورده است، علامت آن است که منافع شخصی شما به خطر خواهد افتاد.
تعبیر خواب جنگ بین دو کشور: اگر خواب ببینید کشور شما در جنگ پیروز شده است، علامت آن است که میان افراد خانواده شما صلح و صفا برقرار خواهد شد.
تعبیر خواب جنگیدن ارتش: ارتش در حال جنگ، بیانگر ثروت بزرگ می‌باشد و رژه ارتش، معنایش موفقیت در مسائل مالی می‌باشد.


در کتاب سرزمین رویاها میخوانیم :

خواب جنگ : اقدام به کارهای مشکل و پر خطر خواهید کرد .
به یک جنگ نگاه می کنید : رنج و عذاب
در یک جنگ شرکت می کنید : بدشانسی
یک جنگ دریایی : موفقیت
یک جنگ روی زمین : عمر شما طولانی خواهد بود.
یک جنگ با مشت و لگد : شخصی را که دوست دارید به شما خیانت می کند .
شما در جنگ شکست می خورید : ۱- بی احتیاطی دیگران باعث رنج شما خواهد شد ۲- کاغذهای بی اهمیتی را گم می کنید .
شما به تنهائی با همه می جنگید : کارها به میل شما به پایان می رسند .
شما در جنگ برنده می شوید : آینده شما خوشایند خواهد بود .
خواب یک فیلم جنگی : شادی
یکی از عزیزانتان به جنگ می رود : ناکامی روحی

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments