سند جدید در فتوشاپ / پنجره new در فتوشاپ / آموزش فتوشاپ حرفه ای و تصویری

فتوشاپ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سند جدید در فتوشاپ / ایجاد سند جدید در فتوشاپ / پنجره new در فتوشاپ

سند جدید در فتوشاپ / فتوشاپ : برای ایجاد یک سند جدید در Photoshop شما نیاز به انجام یک سری تنظیمات دارید. برای مثال، باید به درجه وضوح و حالت رنگی توجه داشته باشید.
برای پروژه جاری خود می توانید هر چند سند جدیدی که نیاز دارید، ایجاد کنید. با وجود این، باز کردن بیش از یک سند در یک زمان نیاز به پردازش بیشتری دارد و بهتر است فقط روی یک سند در یک زمان کار کنید. بعد از ایجاد یک سند جدید، تمام ابزارهای طراحی و ویرایش در Photoshop را برای ایجاد تصویر دلخواه در اختیار دارید.

برای ایجاد یک سند جدید راه های زیر را با ما طی کنید.

۱- منوی File را کلیک کنید و New۷ را انتخاب کنید.
۲- اسمی برای سند تایپ کنید
۳- فلش فهرست Preset را کلیک کنید و سپس یک سند از پیش تنظیم شده را انتخاب کنید یا گزینه های خود را برای ایجاد یک سند سفارشی انتخاب کنید.

Width and Height:

از میان واحدهای اندازه گیری مختلف مثل پوینت، سانتی متر یا اینچ گزینه ای را انتخاب کنید.

Resolution:

یک درجه وضوح مثل ۷۲ پیکسل بر اینچ (ppi) برای استفاده آنلاین یا نمایش روی مانیتور و ۳۰۰ppi برای چاپ انتخاب کنید.

Color Mode:

یک حالت رنگی مثل RGB برای تصاویر رنگی و Grayscale را برای تصاویر سیاه و سفید انتخاب کنید.

Background Contents:

یک رنگ پس زمینه یا پس زمینه شفاف را انتخاب کنید. OK را کلیک کنید.

۴- ok را کلیک کنید.

نکته:

در photoshop cc 2019 محیط کاری کمی با تغییر همراه شده است ولی ماهیت کار مانند بالاست. پس از باز کردن فتوشاپ در نوار بالا یک محیط سفارشی شده برای موبایل و چاب و غیره قرار دارد. ما از ابتدا کار را بر روی defult انجام دادیم.

سند جدید در فتوشاپ

سند جدید در فتوشاپ , آموزش فتوشاپ حرفه ای , آموزش فتوشاپ تصویری

آیا میدانستید :

می توانید سندی با تنظیمات از پیش انجام شده سفارشی ایجاد کنید. ممکن است از یک اندازه سند بارها و بارها استفاده کنید. برای صرفه جویی در زمان، می توانید تنظیمات سند جدید خود را به عنوان Preset ذخیره کنید.
در کادر محاورهای New فلش فهرست Preset را کلیک کنید، یک تنظیم را کلیک کنید و سپس گزینه های مختلف آن را مطابق سند جدید خود سفارشی کنید. برای نامگذاری این سند از پیش تنظیم شده و سفارشی، اسمی را در کادر Name تایپ کنید و سپس Save Preset را کلیک کنید.
برای استفاده از این تنظیمات از پیش انجام شده، فلش فهرست Preset را کلیک کنید و آن را انتخاب کنید.

نکته :

قبل از ایجاد یک تصویر، باید هدف تصویر و نیاز مخاطبان خود را بشناسید.
نکته در برقراری ارتباط با مخاطب یا مشتری درباره هدف طرح و برنامه ریزی قبل از شروع کار است، بنابراین نیازی به تکرار دوباره کارها نیست. اهداف اصلی تصاویر برای استفاده آنلاین، چاپ، موبایل و ویدئو است. در طول روند برنامه ریزی، باید اندازه، درجه وضوح، حالت رنگی، پس زمینه پروفایل رنگ و نسبت پیکسل لازم برای نوع تصویر را شناسایی کنید.
برای تصاویر آنلاین، به ۷۲ppi درجه وضوح، حالت رنگی RGB پروفایل رنگی Working RGB و نسبت پیکسل Square Pixels نیاز دارید. برای چاپ، به ppi ۳۰۰ درجه وضوح و حالت رنگی CMYK نیاز دارید. برای انجام تنظیمات با مرکز ارائه دهنده خدمات چاپ مشورت کنید. برای ویدئو و موبایل، تنظیمات مختلف هستند بنابراین از تنظیمات از پیش انجام شده مناسب استفاده کنید. تنظیمات از پیش انجام شده محل مناسبی برای شروع کار هستند.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments