زوم در فتوشاپ / تنظیم زوم با موس در فتوشاپ / آموزش فتوشاپ حرفه ای

فتوشاپ ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

زوم در فتوشاپ / تنظیم زوم با موس در فتوشاپ / افزایش و کاهش زوم در فتوشاپ / آموزش فتوشاپ حرفه ای

زوم در فتوشاپ / فتوشاپ : از آنجا که تغییر بزرگنمایی (zoom) در تصویر حین کار، اهمیت زیادی دارد، Photoshop چندین راه برای اجرای بزرگنمایی ارائه میدهد. یک راه استفاده از ابزار بزرگنمایی و راه دیگر استفاده از گزینه های نوار Options است که شامل گزینه های Zoom All Windows
، Resize Windows to Fit و Fit Screen ، ۱۰۰ % Scrubby Zoom و Fill Screen می باشند. همچنین می توانید از نمای ۱۰۰ % استفاده کنید که مناسب نمایش در دستگاههایی با رزولوشن بالا (HiDPI) است.

کلید میانبر : بزرگنمایی خودکار سند به %۱۰۰، ابزار بزرگنمایی را دوبار کلیک کنید یا کلید Ctrl (ویندوز) را پایین نگه دارید و ابزار بزرگنمایی را دابل کلیک کنید تا بزرگنمایی %۲۰۰ داشته باشید. برای جای دادن خودکار تصویر در محیط کاری، ابزار دست را دابل کلیک کنید.

زوم در فتوشاپ

زوم در فتوشاپ / تنظیم زوم با موس در فتوشاپ / افزایش و کاهش زوم در فتوشاپ / آموزش فتوشاپ حرفه ای / آموزش فتوشاپ تصویری

zoom کردن روی تصویر در فتوشاپ / آموزش فتوشاپ حرفه ای

۱- ابزار بزرگنمایی را از جعبه ابزار انتخاب کنید.

۲- دکمه های Zoom In یا Zoorn Out در نوار Options را کلیک کنید و سپس در پنجره سند کلیک کنید تا بزرگنمایی را افزایش یا کاهش دهید.

۳- کادر تأیید Resize Windows To Fit را در نوار Options انتخاب کنید تا پسند فعال به اندازه پنجره تغییر بزرگنمایی دهد.

۴- کادر تأیید Zoom All Windows را انتخاب کنید تا تمام پنجره های سندهای باز به همان بزرگنمایی تغییر کنند.

۵- برای تغییر بزرگنمایی به صورت متناوب، کادر تأیید Scruby Zoom را انتخاب کنید. اگر این کادر خاموش است، گزینه OpenGL Drawing را در
تنظیمات Performance و گزینه Animated Zoon . را در تنظیمات General انتخاب کنید. کلیک کنید و به سمت چپ بکشید تا بزرگنمایی را کاهش دهید و
به سمت راست بکشید تا بزرگنمایی را افزایش دهید.

۶- گزینه های %۱۰۰، Fit Screen یا Fill Screen در نوار Options را کلیک کنید تا اندازه بزرگنمایی صفحه را به اندازه های از پیش تعیین شده تغییر دهید.

منوی view : منوی view را کلیک کنید و Fit On Screen را با در صدهای ۱۰۰ و ۲۰۰ انتخاب کنید و یا Print Size را انتخاب کنید.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments