براش فتوشاپ / دانلود براش فتوشاپ / مجموعه براش قلموی فتوشاپ / براش های ۲۰۱۸

فتوشاپ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

براش فتوشاپ / دانلود مجموعه براش فتوشاپ / دانلود براش فتوشاپ اشکال مختلف کلاسیک / دانلود براش جدید / دانلود براش ۲۰۱۸ / دانلود براش معماری برای فتوشاپ / براش فتوشاپ قلمو / قلمو در فتوشاپ / تنظیمات براش در فتوشاپ / کار نکردن براش در فتوشاپ / ابزار قلمو در فتوشاپ / عدم نمایش براش در فتوشاپ / تغییر رنگ براش در فتوشاپ / مشکل نمایش براش در فتوشاپ / چرخش براش در فتوشاپ

براش فتوشاپ / آموزش فتوشاپ : نرم افزار photoshop cc 2018 براش های کلاسیک و قدیمی در ورژن های قبلی خود را با براش های جدید که به نام طراح مشهور گرافیک و برنده جایزه گرافیک آقای وبستر نامگذاری شده است جابجا کرد. اگر شما اکنون در پنل براش فتوشاپ و قلموها هستید، قلموهای زیادی را در آنجا نخواهید یافت. تنها دلیل این موضوع آن است که فتوشاپ تنها به ارائه نمونه هایی از قلموها بسنده میکند. در حال حاظر بیش از ۱۰۰۰ براش و قلموی فتوشاپ در این نرم افزار موجود است. قلموهایی نظیر watercolor brushes، spatter brushes، impressionist، manga و قلموهای دیگر. اگر شما عضو Adobe Creative Cloud هستید میتوانید از تک تک این براش ها و قلمو ها استفاده کنید. تمام چیزهایی که شما به عنوان یک کاربر به آن نیاز دارید تنها دانلود و نصب براش ها و قلموهای جدید در نرم افزار است. در این مقاله به شما میگویم که چگونه براش ها و قلموهای جدید را نصب و استفاده کنید.

براش فتوشاپ / براش جدید فتوشاپ / براش های 2018 برای فتوشاپ

براش فتوشاپ / دانلود براش فتوشاپ / مجموعه براش قلموی فتوشاپ / براش های ۲۰۱۸, آموزش فتوشاپ حرفه ای, آموزش فتوشاپ تصویری

چگونه براش ها و قلموهای جدید بگیریم

مرحله اول

برای دانلود کردن تمام براش ها و قلموهای photoshop cc 2018 به پنل براش ها در پنجره منو بروید و brushes را انتخاب کنید.

پنل براش ها در فتوشاپ

براش های معمول فتوشاپ

به طور معمول پنل براش ها در فتوشاپ از ۴ دسته تشکیل شده است. در اولین دسته از براش فتوشاپ دسته براش ها و قلموهای general قرار دارد که اغلب، شامل قلموهای استاندارد و گرد میباشد. ولی سه دسته دیگر شامل قلموهای جدیدی هستند که توسط آقای وبستر طراحی شده است.

پنل براش ها در فتوشاپ

برای آنکه ببینید در هر دسته، چه قلمو ها و براش هایی وجود دارد در بالا و سمت چپ قسمت براش ها مطابق شکل کلیک کنید تا نمونه براش ها مشاهده کنید. من برای مثال دسته Dry Media Brushes را انتخاب میکنم که در آن دسته ۶ براش مختلف وجود دارد.

باز کردن براش های مختلف در فتوشاپ

مرحله دوم

برای بارگذاری بیش از هزار براش  موجود Adobe Creative Cloud در فتوشاپ به بالای پنل براش ها رفته و روی منوی بالای پنل کلیک کنید.

گزینه منو در پنل براش در فتوشاپ

سپس روی گزینه get more brushes در پنجره باز شده کلیک کنید.

گرفتن براش های بیشتر در فتوشاپ

با این کار پنجره browser شما باز شده و شما را به وب سایت adobe متصل میکند، جایی که شما میتوانید لینک ۱۵ براش جدید از مجموعه براش های وبستر را برای دانلود پیدا کنید.

دانلود براش های جدید در فتوشاپ

مرحله سوم

برای دانلود یکی از این براش ها بر روی دانلود مطابق شکل کلیک کنید. من قصد دارم megapack را دانلود کنم که بالغ بر ۳۰۰ براش در خود دارد.

دانلود قلموی جدید در فتوشاپ

مرحله چهارم

در این مرحله باید براش فتوشاپ دانلود شده را در نرم افزار خود نصب کنید. در ابتدا به بخش دانلود های خود در کامپیوتر بروید. برای نصب این براش ابتدا اطمینان پیدا کنید که نرم افزار در حال اجراست. سپس بر روی فایل دبل کلیک کنید تا یک “abr.” به عنوان رابط تبدیل در انتهای فایل قرار گیرد.

نصب براش در فتوشاپ

مرحله پنجم

حالا که مجموعه براش مورد نظر نصب شده است باید در نرم افزار آن را باز کنید. به سراغ براش ها بروید. در پنل براش ها حتما براش جدید را خواهید یافت. روی براش جدید کلیک کنید تا بتوانید از تمامی براش های این مجموعه استفاده کنید.

باز کردن براش جدید در فتوشاپ

اگر تمام ۱۵ مجموعه براش های موجود در سایت را دانلود کنید بالغ بر ۱۰۰۰ براش برای کار در فتوشاپ خواهید داشت.

بیش از هزار براش جدید در فتوشاپ

 

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments