باز کردن عکس و تصویر در فتوشاپ / new file در فتوشاپ / آموزش فتوشاپ حرفه ای

فتوشاپ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

باز کردن عکس و تصویر در فتوشاپ / new file در فتوشاپ / آموزش فتوشاپ حرفه ای

باز کردن عکس در فتوشاپ / فتوشاپ :Photoshop امکان باز کردن فایل های تصویری ایجاد شده در فرمت های مختلف مثل TIFF، GIF، JPEG و PNG را همراه با سندهای خاص Photoshop در فرمت PSD یا PSB (سندهای بزرگ) می دهد. اگر به سادگی می خواهید یک تصویر یا سند Photoshop را باز کنید، کادر محاورهای Open مؤثرترین راه است. با وجود این، اگر لازم است فایل ها را مدیریت و سازماندهی با پردازش کنید، Adobe Bridge یا Mini Bridge راه خوبی است. یک سند موجود Photoshop یا فایل تصویر را مشابه سایر سندها در دیگر برنامه ها باز می کنید.

باز کردن تصویر

۱- منوی File را کلیک کنید و Open را از منو انتخاب کنید تا تمام فایل ها در فهرست فایل در کادر محاوره ای نشان داده شوند.

میانبر: از فرمان Open Recent در منوی File برای باز کردن آخرین فایل ها که در برنامه باز کرده اید، استفاده کنید.

۲- فلش فهرست Files of Type (در ویندوز) یا Enable (در مکینتاش) را کلیک کنید و یک فرمت فایل انتخاب کنید.

۳- فلش فهرست Look In (در ویندوز) یا Where (در مکینتاش) را کلیک کنید و سپس محل ذخیره سازی فایل موردنظر را برای باز کردن، انتخاب کنید.

۴- فایل دلخواه را برای باز کردن کلیک کنید.

میانبر: برای انتخاب چند فایل متوالی در کادر محاوره Open و باز کردن همه آنها، کلید Shift را فشار دهید و نگه دارید و فایل های موردنظر را انتخاب کنید.

۵- Open را کلیک کنید.

باز کردن عکس در فتوشاپ

باز کردن عکس در فتوشاپ / آموزش فتوشاپ حرفه ای, آموزش فتوشاپ تصویری

باز کردن فایل با فرمت متفاوت

گاهی ممکن است بخواهید فایلی را که به درستی ذخیره نشده است (با پسوند غلط در Photoshop باز کنید یا بین سیستمهای ویندوز و مکینتاش فایل ها را جابه جا کنید. در این صورت، در کادر محاورهای Open، فرمت درست را از فلش فهرست Open As (ویندوز) یا Format (مکینتاش) انتخاب کنید. پس روی Open کلیک کنید. اگر فایل باز نشد، ممکن است فرمت انتخاب شده با فرمت اصلی فایل سازگار نباشد یا فایل آسیب دیده باشد.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments