آموزش lasso tool در فتوشاپ / ابزار lasso / آموزش فتوشاپ حرفه ای

فتوشاپ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

آموزش lasso tool در فتوشاپ / ابزار lasso / آموزش فتوشاپ حرفه ای / آموزش فتوشاپ تصویری

آموزش lasso tool در فتوشاپ, آموزش ابزار lasso در فتوشاپ, آموزش لبزار کمند در فتوشاپ, آموزش استفاده از ابزار کمند, آموزش کار با ابزار کمند

آموزش lasso tool در فتوشاپ / فتوشاپ : ابزار lasso tool یک ابزار ترسیم محدوده انتخاب آزاد است و نیاز به هماهنگی چشم و دست دارد.  ابزار lasso tool را از جعبه ابزار انتخاب کنید و آن را به سند فعال ببرید و ابزار را با استفاده از ماوس یا لوح ترسیم بکشید و حرکات را کنترل کنید. کلید Alt (در ویندوز) یا Option (در مکینتاش) را پایین نگه دارید و بکشید تا خطوط صاف ترسیم شوند.
رها کردن دکمه ماوس شکل ناحیه انتخاب را می بندد.
برای استفاده از این ابزار بهتر است پد ماوس بزرگی داشته باشید تا به قدر کافی محدوده برای حرکت ماوس وجود داشته باشد.

استفاده از ابزار lasso tool در فتوشاپ

آموزش lasso tool در فتوشاپ, آموزش ابزار lasso در فتوشاپ, آموزش لبزار کمند در فتوشاپ, آموزش استفاده از ابزار کمند, آموزش کار با ابزار کمند

آموزش lasso tool در فتوشاپ, آموزش ابزار lasso در فتوشاپ, آموزش لبزار کمند در فتوشاپ, آموزش استفاده از ابزار کمند, آموزش کار با ابزار کمند, آموزش فتوشاپ حرفه ای, آموزش فتوشاپ تصویری

۱- ابزار کمند را از جعبه ابزار انتخاب کنید.
۲- فلش فهرست Tool Preset را کلیک کنید و سپس از تنظیمات از پیش انجام شده ابزار، گزینه ای را انتخاب کنید.
۳- از گزینه های انتخاب در نوار Options برای ایجاد . ناحیه انتخاب جدید، افزودن به ناحیه انتخاب موجود، کم کردن از ناحیه انتخاب یا ترکیب با ناحیه انتخاب موجود استفاده کنید.
۴- یک مقدار عددی (۰ تا ۱۰۰۰) را در کادر Feather وارد کنید تا کناره ناحیه انتخاب محو شود یا کادر Refine Edge را برای دیدن بصری اندازه محو کردن کلیک کنید.
۵- کادر تأیید Anti – alias را برای ایجاد ناحیه انتخاب هموارتر انتخاب کنید (برای ایجاد نواحی انتخاب منحنی و گرد مناسب است)
۶- برای ایجاد ناحیه انتخاب دلخواه بکشید.

آیا میدانید؟

می توانید ابزار کمند را به طور موقت به ابزار ترسیم خط صاف (که ابزار کمند چند ضلعی نام دارد) تبدیل کنید.
کلید Alt (در ویندوز) یا Option (درمکینتاش) را پایین نگه دارید، پس دکمه ماوس را رها کنید، به ناحیه متفاوتی از و پنجره سند بروید و کلیک کنید تا بین دو نقطه یک خط صاف رسم شود.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments