فتوشاپ حرفه ای و تصویری / آموزش آشنایی با محیط کار photoshop / شروع کار با فتوشاپ

فتوشاپ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

فتوشاپ حرفه ای و تصویری / آشنایی با محیط کار photoshop / شروع کار با فتوشاپ / قسمت اول

فتوشاپ / فتوشاپ : با نام و یاد خدا. در اولین قسمت از آموزش فتوشاپ قصد داریم به صورت مختصر به محیط کاری نرم افزار photoshop cc و ابزار و وسایل کاربردی در این نرم افزار بپردازیم.

آموزش جامع فتوشاپ

آموزش جامع فتوشاپ, آموزش حرفه ای فتوشاپ, آموزش تصویری فتوشاپ, آموزش فتوشاپ حرفه ای و تصویری

Adobe Photoshop cc یک برنامه پیشرفته طراحی گرافیک و اصلاح تصاویر است که در هر دو سیستم ویندوز و مکینتاش به خوبی کار می کند. Adobe Photoshop CC یک برنامه مستقل است، اما بخشی از برنامه های حرفه ای Adobe creative cloud می باشد.
که مجموعه قدرتمندی برای کمک به شما در طراحی برای چاپ، وب یا موبایل ها هستند.
Adobe Creative همچنین شامل برنامه های اضافی Exchange Extension Manager ،Media Encoder ،Camera Raw، Bridge ، Adobe و Extend Script Toolkit است که در مدیریت و کار با فایل ها به شما کمک می کنند.
هنرمندان خلاق هالیوود، طراحان بروشورها و کاربران معمولی به خاطر قدرت ثابت شده Photoshop در ایجاد جلوه های ویژه و ترکیب تصاویر به آن روی آورده اند. قدرت Photoshop در ویرایش تصاویر دیجیتالی، اصلاح عکس های قدیمی و ایجاد تصاویر دیجیتال به صورت ابتدا به ساکن این برنامه را در صنعت دیجیتال پیشتاز کرده است. در بحث تصاویر دیجیتال، Photoshop بدون شک بهترین نرم افزار کامپیوتری است.

آموزش فتوشاپ

آموزش حرفه ای فتوشاپ, آموزش تصویری فتوشاپ, آموزش فتوشاپ حرفه ای و تصویری

Photoshop تصاویر هر دوربین دیجیتال یا تصاویر فیلم عکاسی سنتی را بوسیله یک اسکنر دریافت می کند و به فرمت دیجیتال تبدیل می سازد. بعد از این که تصویری در Photoshop باز شد، طراح می تواند به هزاران روش، از اصلاح رنگ، کاهش گردوغبار و خراش های عکس قدیمی و حذف یک درخت گرفته تا افزودن عکس یک دوست روی تصویر کار کند.

فتوشاپ

آموزش حرفه ای فتوشاپ, آموزش تصویری فتوشاپ, آموزش فتوشاپ حرفه ای و تصویری

برای نصب این نرم افزار میتوانید از نرم افزار های کرک شده در بازار استفاده کنید.همچنین میتوانید به سایت www.creativeCloud.com بروید، ثبت نام کنید و لینک دانلود برنامه ها را کلیک کنید.همچنین میتوانید در وب سایت adobe روی گزینه products کلیک کرده و از آنجا نرم افزار مورد نیاز خود را نصب کنید.

همچنین بخوانید:  کپی کردن در فتوشاپ / کپی کردن از عکسی به عکس دیگر / آموزش فتوشاپ

 

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments