عکاسی از دره ها / آموزش عکاسی از دره / زیباترین عکس های دره

عکاسی ۲۰ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

عکاسی از دره ها / آموزش عکاسی از دره / زیباترین عکس های دره

در این مطلب میخوانید:

مقدمه:

عکاسی از دره ها / عکاسی :برای من جایی اسرار آمیزتر از دره ها نیستند. وقتی در آن گردش می کنید مانند آن است که انگار برای اولین بار به سیاره ای پا نهاده اید. آنجا را نمی شود در چند عکس گنجاند، اما در هر حال باید با آن درگیر شد.از آنجا که دره ها وسیع اند، من بیشتر دچار حالی می شوم که می خواهم در یک آن همه آن مکان را ببینم و در ضمن با کنجکاوی بی حد به تمام جزئیات آن واقف شوم.

عکاسی از دره

عکاسی دره ها / عکاسی از دره ها / آموزش عکاسی از دره / زیباترین عکس های دره

طریقه گرفتن عکس و تجهیزات مورد نیاز:

بهتر است از قبل مطالعاتی درباره محلی که به آن جا می روید، داشته باشید و در صورت امکان، قبل از شروع عکاسی، همه آن محل را بگردید. سپس نقشه عکاسی خود را مختصر نموده و به چند ایده بسنده کنید. برای مثال، معمولا هر جایی ویژگی خاص خود را دارد که بدان شناخته شده است. تمرکز بر روی یکی از جنبه های هر موضوعی باعث می شود که بر وسوسه عکاسی از هر آن چه که می بینید، فائق شوید.

زیباترین دره های جهان

زیباترین دره های جهان

زمانی که تصمیم دارید روی یک ویژگی جغرافیایی متمرکز شوید، سعی کنید که با روشی سازگار با آن برنامه ریزی کنید. برای مثال در بعضی دره ها، مطمئنا شما روی اشکال ستونهای مخروطی تمرکز کرده و از آنها عکاسی می کنید، در حالی که آنها را در مقابل آسمانی روشن قرار داده اید یا از نمای ضد نور آنها استفاده می کنید، با طرح ها را در شکل های تکراری صخره ها جستجو می کنید.

آموزش عکاسی از دره

آموزش عکاسی از دره

تاریخچه انسان هایی را که در این مکان ها زیسته اند، نقاشی های صخره ای یا چوپان اهل ناواجویی را که مشغول کار است، نادیده نگیرید، یادگارهای تاریخ بشر که در اطراف شماست، الیوم نفیسی برای شما فراهم می کنند.

همچنین بخوانید:  عکس از افراد در حال کار / عکاسی از افراد مشغول به کار

 

عکس از دره

عکس از دره

نکات ویژه:

  • به دنبال تاریخ اجتماعی و طبیعی یک منطقه بگردید.
  • روی جغرافیای منطقه تمرکز کنید.
  • حساب زمان عکاسی خود را داشته باشید.

 

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments