عکاسی از خیابان / عکس از خیابان های تهران / زیباترین خیابان های جهان

عکاسی ۲۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

عکاسی از خیابان / عکس خیابان در شب / عکس خیابان بارانی / عکس خیابان های امریکا / عکس خیابان های تهران / زیباترین خیابان های تهران / خیابان زیبا تهران / زیبا ترین عکس های خیابان / زیبا ترین مناظر از خیابان های جهان

عکاسی از خیابان : اگر چه هروقت که می خواهم به سفر بروم ، آرامش روستاها در نظرم می آید اما جایی که بیشتر برای عکس برداری دوست دارم شهرهاست. در شهرهایی که نو و کهنه شانه به شانه هم پیدا می شوند ، صحنه هایی را جستجو کنید که شدت تضاد را نشان می دهند.

عکاسی از خیابان / خیابان های زیبای کاتماندو

عکاسی از خیابان / خیابان های زیبای کاتماندو

عکاسی از خیابان  شهرها بخاطر تنوع معماری ها ، چهره های زیبا ، نشانه های تاریخی ، باغها و بازارهای مکاره اش برای من جالب است. برای من هیچ چیز با جنب و جوش شهرها رقابت نمی کند.

عکس از خیابان / خیابان نپال

عکس از خیابان / خیابان نپال

در عکاسی از خیابان بهتر از همه اینکه می توانید موضوع ها را به وسیله گردش به دور آنها و دیدن آنها از زاویه ای بر اساس حال و ایده خودتان تغییر دهید . برای مثال زرق و برق سازمان ملل در “منهتن” درخشندگی میدان “تایمز” و سایه های خنک پارک مرکزی از این دست هستند.

عکاسی از خیابان / خیابان های آتن

عکاسی از خیابان / خیابان های آتن – عکاس : مژگان پروین

برخلاف پرسه زدن در ییلاقات با اتومبیلی کم سرعت و با این امید که ناگهان چشم انداز شگفت انگیزی در جلوی تان ظاهر شود، وقتی به آهستگی از میان خیابان های شهر رد می شوید و در جزئیات فراوان و صمیمی آن غرق می شوید، بسته به ویژگی های هر شهر انواع عکس هایی که مایلید بگیرید ، پیدا می شود.عکاسی از خیابان :  اگر قامت تان کوتاه است ، سوار اتوبوس گشت های تفریحی شوید تا جاهایی را پیدا کنید که روزنه هایی برای گرفتن یک عکس خوب را در ذهن تان بگشایند.

همچنین بخوانید:  سوژه های عکاسی / بهترین تمرین برای عکاسی حرفه ای

عکس از خیابان / خیابان های بختاپور در نپال

عکاسی از خیابان : در جاهای شلوغ و مراکز فعالیت مانند لندن و توکیو برای متراکم نشان دادن اجتماع یا برای محو کردن عمدی مکان های شلوغ از عدسی هایی با زاویه بسیار بسته (تله فتوهای بلند) استفاده کنید.

عکس از خیابان / خیابان های شهر پاریس

یک دوربین کوچک یا “دوربین تک عدسی انعکاسی” که نورسنج و فاصله یاب خودکار دارد ، این آزادی عمل را ایجاد می کند تا روی ترکیب بندی خود تمرکز داشته باشید و در ضمن بتوانید با سرعت فرصت های عکاسی را دریابید.

عکس از خیابان / خیابان های نپال

عکاسی از خیابان / خیابان های نپال – عکاس : مژگان پروین

با یک عدسی دارای فاصله کانونی متغیر (عدسی های زوم) ۸۵-۲۸ میلی متری می توانید از صحنه های گسترده تا چهره های جالب یا جزئیات معماری ها را عکاسی کنید. “جف وینگال”

عکاسی از خیابان / عکس آتن خیابان های یونان

عکاسی از خیابان / عکس آتن خیابان های یونان – عکاس : مژگام پروین

نکات ویژه

برای مانوس شدن با محیط ، پیاده یا با اتوبوس به گشت بروید . بازارها ، خیابان ها و باغ ها را پیدا کنید.برای این که بتوانید به سرعت عکاسی کنید ، سبکبار باشید.

عکس از خیابان / خیابان های چیتوان در نپال

عکس از خیابان / خیابان های چیتوان در نپال

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments