عکس از افراد در حال کار / عکاسی از افراد مشغول به کار

عکاسی ۰۳ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

عکس از افراد در حال کار / عکاسی از افراد مشغول به کار

عکس از افراد در حال کار / عکاسی : افراد در حال کارعکاسی از اشتغال افراد به کارهای مختلف مثل نگاه آنی به زندگی واقعی مردم در نقاط مختلف دنیاست. اغلب هم این نوع عکاسی، بهتر از نشانه های تاریخی یا چشم اندازها، زندگی مردم را نشان می دهد.

مقدمه:

هیچ چیز نمی تواند زندگی را در «دماغه کاد۲» بهتر از صیاد خرچنگی که صید روزانه اش را خالی می کند، با عکسی که پاسبان های لندن را در شلوغی رفت و آمد صبحگاهی نشان می دهد، توصیف کند.
زمانی که امکان آن وجود دارد که از مردم به طور طبیعی و در حال کار عکاسی کنید، نسبت به زمانی که متوجه حضور شما هستند، ارجح می باشد. بوید نورتن عکاسی که به طور گسترده به تمام دنیا مسافرت می کند، می گوید: بهترین ارتباط این است که از موضوع عکاسی خود درباره کارش سؤال کنید.

عکاسی از افراد مشغول به کار

عکاسی از افراد مشغول به کار

عکس از افراد در حال کار : بیشتر مردم از معلومات هنری خود احساس افتخار می کنند و بزودی سرگرم گفتگو درباره فعالیت هایشان می شوند و از دوربین شما نیز آسوده خاطر می گردند. حتی اگر زبان نمی دانید، اغلب با یک لبخند و اشاره به دوربین، اجازه عکاسی را به دست خواهید آورد.
امتیاز عکاسی از اشتغال مردم این است که کار آنها را تقویت می کند. افراد در حین کار نسبت به آنچه که با دست هایشان انجام میدهند، آگاهی دارند. برای مثال با عکس می توان پیشرفت کند یک سبدباف را در حین کار نشان داد. برای تفکیک عناصر عکس از عدسی عادی (نرمال) استفاده کنید. اگر موضوع دارای زمینه جالبی است، با عدسی زاویه باز زمینه را هم به موضوع اضافه کنید. با عدسی دور گیر نیز می توانید از دست ها و ابزار فردی پیشه ور عکس بگیرید.

عکاسی از کارگران

عکاسی از کارگران

طریقه گرفتن عکس و تجهیزات مورد نیاز:

عکس از افراد در حال کار : همیشه با کمترین ابزار و به سرعت کار عکاسی را انجام دهید. زیرا که ابزار اضافی و ویژگی های دوست داشتنی موضوع، همچنین نورپردازی شما را متوجه خود می کند. سعی کنید به جای آن که از نور تند فلاش الکترونیک استفاده کنید با نور موجود عکاسی کنید.
عکس از افراد در حال کار : با فیلم های سریع (حساسیت های ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ASA) در نور کم حتی در یک نور شمع، قادرید به خوبی عکس بگیرید. هنگام استفاده از دوربین های دیجیتال حساسیت دوربین را روی اعداد بالاتر قرار دهید . اما متوجه پدیدار شدن نقاط رنگی در زمینه های تاریک عکس نیز باشید.

عکس از افراد در حال کار

عکس از افراد در حال کار

نکات ویژه:

  • ویژگی های هر شکل را کشف کنید.
  • در عکس ها، ابزار افراد را نشان دهید.
  • در صورت امکان از به کار بردن فلاش بپرهیزید.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments