عکاسی از جشن ها / عکاسی از جالب ترین جشن های دنیا / عکاسی از جشن های ملی

عکاسی ۰۶ مهر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

عکاسی از جشن ها / عکاسی از جالب ترین جشن های دنیا / عکاسی از جشن های ملی

عکاسی از جشن ها / عکاسی :  به علت این که جشن ها، مراسم آیینی و فستیوال ها می توانند عکس های مسافرتی شما را از رنگ ها و روح زندگی سرشار کنند، جا دارد که کوشش فراوانی در عکاسی از این مراسم انجام شود.

عکاسی-از-جشن-ها-جشن-هالوین

جشن هالوین / جشن / عکاسی از جشن ها / عکاسی از جالب ترین جشن های دنیا / عکاسی از جشن های ملی

 

در این مطلب میخوانید:

مقدمه

طریقه گرفتن عکس و تجهیزات مورد نیاز

نکات ویژه

 

مقدمه:

عکاسی از جشن ها : در این مراسم مردم صمیمانه تر رفتار می کنند. بنابراین عکس های کاندید و چهره افراد غریب دوستانه تر و صمیمی تر خواهد بود و همان طور که آنها برای شرکت در مراسم مذهبی یا سنتی و یا وقایع تاریخی آماده می شوند، عکس های آنها به آلبوم شما غنا می بخشد.

عکاسی-از-جشن-ها-جشن-رنگها-هندوستان

جشن رنگها – هندوستان

 

عکاسی از جشن ها : بعضی از جشن ها، مانند مراسم سالانه دواندن گاوها در خیابان در «پامپلونا ۳۴»ی اسپانیا بیشترین مسافر را از اغلب نقاط دنیا به خود جذب می کند. جشن های دیگر این قدر دیدنی و هیجان انگیز نیستند. انتخاب مکان های بلند برای ایستادن و عکس گرفتن در این نوع جشن ها بسیار مهم است.

عکاسی-از-جشن-ها-جشن-روز-مردگان-مکزیک

جشن روز مردگان – مکزیک

 

طریقه گرفتن عکس و تجهیزات مورد نیاز:

عکاسی-از-جشن-ها-جشن-سال-نو-چینی

جشن سال نو چینی

 

عکاسی از جشن ها : از روی بالکن هتل یا از بالای پله ها عکس بگیرید و اگر قبل از گروه مردم و به موقع در صحنه حاضر باشید، جای خوبی برای عکاسی نصیب تان می شود. اگر نسبت به وقایع و تاریخچه جشن ها و مراسم آگاهی ندارید، قبلا از اطرافیان خود درباره آن سؤال کنید. آن وقت بهتر می دانید که چه محلی را برای عکاسی انتخاب کنید.

عکاسی-از-جشن-ها-جشن-هولی-هندوستان

جشن هولی – هندوستان

 

عکاسی از جشن ها : باید از چه چیزی عکس بگیرید؟ مردم، خصوصا کودکان قلب این وقایع هستند. بنابراین از یک عدسی با فاصله کانونی متغیر برای بیان حالت ها و عکس العمل های شرکت کنندگان و جمعیت استفاده کنید. همچنین در جستجوی تزیینات و ویژگی هایی که نشانه و سمبل جشن هستند، باشید.

 

عکاسی-از-جشن-ها-فستیوال-فانوس-تایلند

فستیوال فانوس – تایلند

 

عکاسی از جشن ها : نماد و مظهر مراسمی که از آن عکس برمی دارید، چیست؟ در مراسم مذهبی و وقایع تاریخ به چیزهایی که برای شرکت کنندگان مقدس است، توجه داشته باشید.

عکاسی-از-جشن-ها-جشنواره-اهدای-گل

جشنواره اهدای گل

 

عکاسی از جشن ها : درگیری واقعی عکاسی، با نور موجود و از مراسمی است که شبانه برگزار می شود. هنگام اتحاد دو آلمان، من در «کلن» بودم. نور محیط فقط از چند لامپ «فلاد۲۶» تأمین می شد.

عکاسی-از-جشن-ها-فستیوال-ماه-چین

فستیوال ماه – چین

 

ما در میدانی کوچک بودیم و من تنها می توانستم دوربین را سر دست بلند کنم و در زمان طولانی نوردهی، آن را همچنان نگه دارم. عکس ها محو و پر از حرکت شدند. اما حرکت بی وقفه و هیجان زده جمعیت را نشان می دادند.

عکاسی-از-جشن-ها-کارناوال-ونیز

کارناوال ونیز – ایتالیا

 

نکات ویژه:

  • برای یافتن محل مناسب برای عکاسی صبح زود بیرون بروید.
  • رسوم مشخص و متمایز را نشان دهید. عکس العمل های جمعیت را به تصویر بکشید.
  • ابتدا دنبال محتوای عکس باشید. سپس به روش ها و اصول عکاسی توجه کنید.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments