عکاسی از بازارها / عکس از بازارهای شهر ها / بازارهای مشهور جهان

عکاسی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ یک دیدگاه

عکاسی از بازارها / عکس از بازارهای شهر ها / بازارهای مشهور جهان

عکاسی از بازارها / عکاسی : شهر های بزرگ یا شهرستان های کوچک در چهار گوشه دنیا دارای جمعه بازار هایی هستند که حداقل یک روز هفته را فعال اند.

عکاسی از بازارها :

در واقع در اغلب روستاها یکشنبه صبح، بازار کشاورزان رونق دارد، در حالی که می توانید از خرید هم لذت ببرید. این بازارها اولین موقعیت را برای بعضی از عکاسی های راحت فراهم می آورند. به یاد دارم یک روز صبح در یک شهرستان مرزی بیدار شدم تا ماشین خود را جا به جا کنم.

عکاسی از بازارها

عکاسی از بازارها : نپال – عکاس : مژگان پروین / عکس از بازارهای شهر ها / بازارهای مشهور جهان

 

عکاسی از بازارها :

سرم را که از در بیرون آوردم، دیدم انگار تمام شهر دسته جمعی به یک سمساری تغییر شکل داده است. وقتی دیدم قادر به جابجا کردن ماشن نیستم آن را همان جا که بود، به حال خود گذاشتم؛ تا روز شگفتی را به عکاسی و خرید بگذرانم.

عکس های زیبا از بازار

عکس های زیبا از بازار : نپال – عکاس : مژگان پروین

 

عکاسی از بازارها :

تنها چیزی که باید در اغلب بازارها روی آن حساب باز کنید، تظاهر رنگارنگ اجناس و آدم های جورواجوری است که جنس می فروشند. بعضی بازارها، مثل بازارهای شناور محصولات در تایلند، جایی که زنان دوره گرد با قایق هایشان جنس می فروشند، آن قدر غیر معمول اند که شما بی تأمل می توانید از جو غریب آن مقدار زیادی عکس بگیرید.

عکس بازار های شهر

عکس بازار های شهر : نپال – عکاس : مژگان پروین

 

عکاسی از بازارها :

بازارها به خصوص در مناطق گرم معمولا صبح زود شروع به فعالیت می کنند. شما باید به سرعت اقدام کنید تا از اوج فعالیتها عکاسی کنید، اما نور ملایم صبحدم گرمی تصویرتان را افزایش می دهد. عکاس چه باید انجام دهد؟ رنگها همه جا هستند، به خصوص در بازارهای میوه. بنابراین در جستجوی طبیعت بی جان و جالب میوه ها و سبزیجات خوشرنگ باشید.

عکاسی بازار

عکاسی بازار : نپال – عکاس : مژگان پروین

 

عکاسی از بازارها :

نمای درشت از کارهای هنری، سوغاتی منحصر به فردی است. من ترجیح میدهم چیزهایی نیز بخرم، به این خاطر که دوستان جدیدی بیابم. اغلب کسانی که در جاهای عمومی مستقیما کالایشان را می فروشند، دستفروشان نیمه وقت هستند.

عکاسی از بازارهای شهر

عکاسی از بازارهای شهر : نپال – عکاس : مژگان پروین

 

عکاسی از بازارها :

اگر اتفاقا به تعدادی از آنها برخوردید، در حالی که قیمت مرغی را فریاد میزنند یا کاری تزیینی را به حراج گذاشته اند، به سرعت تعدای پرتره بگیرید؛ اگر بازار سرپوشیده نیست، در جستجوی مکانی بلند باشید تا از بلندی آن به خوبی استفاده کنید.

عکس بازار

عکس بازار : نپال – عکاس : مژگان پروین

 

عکاسی از بازارها :

در بازارهایی که شلوغ هستند، اغلب با یک عدسی زاویه باز می شود همه چیز را عکاسی کرد. بنابراین حتی اگر دارای یک دوربین انعکاسی هم هستید، با یک دوربین خودکار به این محلها بروید.

عکس از بازار

عکس از بازار : نپال – عکاس : مژگان پروین

 

عکاسی از بازارها :

گاهی استفاده از دوربین «پانوراما» ایده خوبی برای به تصویر کشیدن تمام مناظر خیابانی است و بالاتر از همه این که مقدار زیادی فیلم و پول نقد همراه خود داشته باشید.

 

نکات ویژه :

  • برای آن که در اوج فعالیت ها به محل برسید، صبح زود از خواب بیدار شوید.
  • در جستجوی جلوه های رنگارنگ و شخصیت های گوناگون باشید. در گرفتن فیلم خست به خرج ندهید.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments