درهای موزه «ویکتوریا و آلبرت» باز شد

گردشگری 🔥 ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

درهای موزه «ویکتوریا و آلبرت» باز شد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا با بازگشایی موزه «ویکتوریا و آلبرت» لندن، تاریخچه ۵۰۰۰ ساله هنر و طراحی با وجود جایگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست و صفحه‌های محافظ با لوازم مدرن ادغام شده است.
درهای موزه «ویکتوریا و آلبرت» باز شد

با بازگشایی موزه «ویکتوریا و آلبرت» لندن، تاریخچه ۵۰۰۰ ساله هنر و طراحی با وجود جایگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست و صفحه‌های محافظ با لوازم مدرن ادغام شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، با باز شدن درهای موزه «ویکتوریا و آلبرت»، این امکان برای بازدیدکنندگان فراهم شده تا در دو طبقه این موزه قدم بگذارند و از هنر رنسانس اروپایی ۲۵۰ ساله، گالری آثار اسلامی خاورمیانه و تاریخچه‌ی پنج قرنی مد در سراسر جهان بازدید کنند.

با بازگشایی این موزه، بازدید از مجموعه‌های مختلف آن همچون بسیاری از موزه‌های بازگشایی‌شده اخیر، فقط با رزرو بلیت به صورت اینترنتی میسر است.

به گفته مدیر موزه «ویکتوریا و آلبرت»، این موزه به مدت ۱۳۸ روز تعطیل بود که این طولانی‌ترین مدت زمان تعطیلی در طول تاریخ این موزه به شمار می‌رود.

به گفته مسوولان، در این موزه ۱۶۰ ساله برای اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی تغییراتی ایجاد شده تا به این ترتیب از شیوع ویروس کرونا که منجر به مرگ بیش از ۴۶ هزار نفر در بریتانیا شده است، جلوگیری شود.

جایگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست در نقاط مختلف موزه نصب شده است و فعالیت کافه‎‌ها و فروشگاه‌های موزه نیز با نصب صفحه‌های محافظ از سر گرفته شده است.

سایر نقاط این موزه در فازهای بعدی بازگشایی خواهد شد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments