جاذبه های تورنتو / پارک های شهر تورنتو / طبیعت تورنتو / جاذبه های گردشگری کانادا

جهانگردی ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

جاذبه های تورنتو / پارک های شهر تورنتو / طبیعت تورنتو / جاذبه های گردشگری کانادا / قسمت اول

تورنتو / جهانگردی : تورنتو به عنوان پایتخت اقتصادی کانادا و یکی از مراکز اقتصادی بزرگ جهان، یک شهر جهانی محسوب می‌شود. در تورنتو بیش از هر شهر دیگری در کانادا، شرکت‌های بزرگ حضور دارند؛ همچنین این شهر مقر پنج بانک بزرگ کانادا است. به عنوان یکی از معروفترین شهر های جهان، تورنتو دارای جاذبه های گردشگری طبیعی و ساخته دست بشر بسیاری است. در ادامه به شرح معروفترین جاذبه های گردشگری تورنتو میپردازیم.

پارک های ملی :

طبیعت بی نظیر و چشم نواز کانادا چشم هر بیننده ای رو به خودش خیره میکنه. در این بین پارک های ملی و طبیعت کانادا با رنگ های سرخ و زردش در پاییز شگفتی های بیشتری رو خلق میکنه.

های پارک تورنتو(High Park) :

جاذبه های دیدنی تورنتو

تورنتو / جاذبه های دیدنی تورنتو / جاذبه های تورنتو / پارک های شهر تورنتو / طبیعت تورنتو / جاذبه های گردشگری کانادا

گرچه پارک High Park برای بهار و تابستان و فصل گیلاس های دوست داشتنی آن مشهور است، اما این محل یکی از مناسب ترین محل ها برای گرفتن عکس های خیره کننده در تورنتو است، زیرا شکوفه های گل رز که با برگ های طلایی، نارنجی و برگ های پاییزی قرمز جایگزین می شوند پوشیده شده است. قدم زدن در محوطه اصلی پارک در حالی که صدای خش خش برگ های پاییزی رو میشنوید میتواند یک روز عالی رو برای شما رقم بزند.

تیرینیتی پارک(Trinity Bellwoods Park) :

طبیعت تورنتو

طبیعت تورنتو

این پارک عجیب و غریب در کوئین خیابان وسترن، دارای درختان علفی، درختان رنگارنگ و تعداد زیادی نیمکت است. در تابستان، Trinity Bellwoods نقطه ای برای تورنتون ها است که در آب و هوای گرم به خاک خود در خورشید می پیوندند. هنگامی که پاییز نقش خود را در پاییز ایفا میکند این پارک محل بسیار مناسبی برای گرفتن عکس های زیبا پر از رنگ است. با داشتن مقدار زیادی از درختان بزرگ، درختان بالغ، مسیرهای پیاده روی و مناطق گیاهی برای پیکیک، این محل مناسب برای صرف یک بعدازظهر پاییز است.

همچنین بخوانید:  کافه های گرجستان / کافه گردی در گرجستان / بهترین کافه های گرجستان

مناظر جزیره (Toronto Islands) :

جزایر و رودخانه های تورنتو

جزایر و رودخانه های تورنتو

جزایر تورنتو یک مقصد اصلی برای مردم محلی و گردشگران به طور یکسان است. فعالیت های زیاد این جزایر در تابستان، بهترین بخش از بازدید این جزایر در پاییز است و این موضوع جذابیت های تصویری زیادی را فراهم می کند. در فصل پاییز با تعداد قابل توجهی از گونه های درخت در جزیره مواجه می شوید که در این ماه ها از سبز به طلا تبدیل می شود. به شما توصیه میکنیم تا در اولین اقدام سری به دریاچه آنتاریو بزنید تا با چشمان خودتون بتوانید آبهای درخشان و انعکاس آفتاب طلایی رو در این آب ببینید.

Scarborough Bluffs :

مناظر زیبای تورنتو

مناظر زیبای تورنتو

بی شک این مکان زیبا یکی از مهترین و شناخته شده ترین جاهای تورنتو است. ولی اصلا مهم نیست در چه فصلی به این مکان سر بزنید زیرا در هر فصل از سال شما تنها مات و مبهوت به ساحل خیره میشوید در حالی که در اطرافتان مردمان زیادی را میبینید که مثل شما به منظره پیش رویشان خیره شده اند. همه چیز به این دریاچه لعنتی ختم میشود.

Evergreen Brick Works :

پارک های ملی تورنتو

پارک های ملی تورنتو

برای ثبت بهترین تصویر لحظه ای از منظره تورنتو که توسط رنگ های پاییزی خیره کننده محصور شده اند، راه خود را به سمت گفپوش های قرمز رنگ Evergreen Brick تغییر دهید و به بالاترین مسیر بروید. جایی که بدون نیاز به هیچ فیلتری خارق العاده ترین عکس ها را ثبت میکنید. اگر این پیاده روی در روز یکشنبه باشد میتوانید با کشاورزان آن منطقه بنشینید و یک فنجان قهوه بنشونید و از محصولات تازه آن ها خرید کنید.

همچنین بخوانید:  چه خدماتی برای معلولین در سفر محیا است؟!

Humber River Tra :

جاذبه های گردشگری تورنتو

جاذبه های گردشگری تورنتو

این مسیر دوچرخه سواری همواره یکی از شلوغترین مناظر و جاذبه های گردشگری در تورنتو است. نه تنها دوچرخه سواران بلکه کسانی که برای یک پیاده روی شاد به این منطقه می آیند و یا حتی کسانی که برای دیدن پرندگان می آیند همگی به زیبایی وصف ناشدنی این منطقه اذعان میکنند.


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of