تصاویر فصل بهار در کره جنوبی، طبیعت شگفت انگیز شرق آسیا

جهانگردی ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تصاویر فصل بهار در کره جنوبی، طبیعت شگفت انگیز شرق آسیا

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از الی گشت با فرا رسیدن فصل بهار و گرم تر شدن هوا، طبیعت جان تازه ای می گیرد. درختان به شکوفه می نشینند و زمین سرسبز می شود. همین ها کافی است تا تصاویری بدیع در سراسر جهان به وجود آید، منظره هایی که از لذت بخش ترین اتفاقات در طبیعت است. کشورهای شرق آسیا، با توجه به جغرافیای خاص و متفاوت و آب و هوای دلنشین، از پرطرفدارترین مقصدهای گردشگری به شمار می آیند. به خصوص فصل بهار در کره جنوبی و ژاپن بسیار دیدنی است.

با شکوفه های بی نظیر گیلاس، که در ژاپن ساکورا و در کره جنوبی بئوت کوت نامیده می شوند، یکی از مشخصه های اصلی این کشورهای شرق دور به حساب می آیند. رنگ صورتی دلنشین آنها در کنار عطر خاص و آب و هوای جذاب این مناطق تصاویری فراموش نشدنی را به وجود می آورند. طبیعت در فصل بهار، سمفونی بی نظیری از رنگ ها را در این کشورها به وجود می آورد که بسیار دیدنی است.

در حالی که بسیاری از مسافران، به دلیل مشهور بودن شکوفه های گیلاس ژاپن را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، فصل بهار در کره جنوبی نیز زیابایی های خاص خود را دارد. به دلیل نزدیک بودن اقلیم دو کشور، شکوفه های گیلاس با همان زیبایی در کره جنوبی نیز قابل مشاهده هستند. علاوه بر آن، منظره هایی نفس گیر از تقابل طبیعت و شهرنشینی مدرن نیز در این کشور دیده می شود.

شهرهای مختلف کره جنوبی، مانند سئول، پایتخت این کشور، بوسان، اولسان و اینچئون با جاذبه های مختص به خود، هر کدام جذابیت منحصر به فردی را در فصل بهار به نمایش می گذارند. فضاهای روستایی اطراف این شهرها نیز از جمله دیدنی هایی است که باید به تماشای آن نشست.

در این مطلب از مجله گردشگری ویکی ویو، مجموعه ای از تصاویر فصل بهار در کره جنوبی را برای شما همراهان عزیز فراهم کرده ایم.
با ما همراه باشید.

بهار در کره جنوبی
قطارهای مسافربری کره جنوبی در بهار
جاذبه های توریستی کره جنوبی
اینچئون در کره جنوبی
باغ های چای در کره جنوبی

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments