تصاویری جذاب از جشنواره لاله در هلند

جهانگردی ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تصاویری جذاب از جشنواره لاله در هلند

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از الی گشت کشور زیبای هلند به دلیل پرورش گل های لاله بسیار معروف است. گل لاله آنقدر در فرهنگ این کشور تنیده شده است که هلند به کشور گل های لاله و یا سرزمین لاله های نارنجی شناخته می شود. مزارع وسیع گل و به خصوص گل های لاله، نام هلند را به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید و صادرکنندگان محصولات وابسته به گل در جهان مطرح کرده است. جشنواره گل لاله در هلند یکی از فستیوال هایی است که در شهر آمستردام، پایتخت این کشور به منظور جذب گردشگران برگزار می شود.

با فرا رسیدن فصل زمستان و ماه ژانویه گل های لاله به زیباترین حالت خود می رسند. کشور هلند و سازمان های فعال در صنعت گل در این کشور برای جذب گردشگران بیشتر و معرفی بهتر این جاذبه های توریستی جذاب، روز ۱۹ ژانویه را روز ملی گل لاله نامیده اند و در آن به فعالیت های مختلفی می پردازند.

جشنوار گل لاله در هلند یکی از این فعالیت ها است که هر سال در میدان اصلی آمستردام، پایتخت این کشور برگزار می شود. میدان دام، میدان مرکزی و قلب تاریخی این شهر در طول روز ۱۸ ژانویه برای این فستیوال آماده می شود و گل های لاله رنگارنگ در نقاط مخالف آن به زیبایی آراسته می شوند. مردم از صبح روز۱۹ ژانویه می توانند در این باغ موقت حاضر شوند و از زیبایی گل ها لذت ببرند. در صورت تمایل، حاضران در جشنواره گل لاله در هلند می توانند تعدادی از این گل های زیبا را نیز با خود به منزل ببرند.

در این مطلب از مجله گردشگری الی گشت، تصاویری زیبا از این جشنواره را برای شما فراهم کرده ایم. این فستیوال بی نظیر صحنه هایی جذاب برای تماشا دارد که برای هر فرد علاقمند به گردشگری جالب توجه است. با ما همراه باشید و از این تصاویر دیدنی لذت ببرید.

جشنواره لاله در هلند
گل های لاله در هلند
رژه گل ها
فستیوال لاله آمستردام
گل های لاله هلند
میدان دام آمستردام
مزارع گل لاله هلند

 

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments