الزامات پروتکل‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگر / برپایی ۸ دوره آموزشی در هفته گردشگری

گردشگری 🔥 ۰۶ مهر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

الزامات پروتکل‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگر / برپایی ۸ دوره آموزشی در هفته گردشگری

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: هشت دوره آموزش گردشگری و از جمله دوره آموزشی الزامات کووید۱۹ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگری به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری در این استان برگزار می‌شود.
الزامات پروتکل‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگر / برپایی 8 دوره آموزشی در هفته گردشگری

ایسنا/سمنان مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: هشت دوره آموزش گردشگری و از جمله دوره آموزشی الزامات کووید۱۹ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگری به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری در این استان برگزار می‌شود.

مهدی جمال ۶ مهر ماه ۱۳۹۹ با اعلام این خبر افزود: بیشتر این دوره‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود و ویژه فعالان گردشگری سراسر استان است.

او گفت: این دوره‌های آموزشی شامل قوانین و مقررات گردشگری، زیست بوم شهرستان شاهرود، بازاریابی دیجیتالی در دفاتر خدمات مسافرتی ویژه مدیران و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی استان، تغییرات کاربردی در دوره کرونا و پسا کرونا، ملاحظات کووید ۱۹ (رعایت پروتکل‌های بهداشتی) برای تاسیسات گردشگری ویژه واحدهای اقامتی است.

جمال بیان کرد: معرفی ویژگی‌ها و شاخص‌های جذب مخاطب در فضای مجازی ویژه مدیران تاسیسات گردشگری، گردشگری روستایی و تاثیر گردشگری مجازی در دوران پسا کرونا ویژه مدیران تاسیسات گردشگری از دیگر دوره‌های آموزشی ویژه فعالان گردشگری استان است.

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان از وجود ۹۰ اقامتگاه بومگردی در این استان خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر این۱۵ هتل و مهمانسرا، ۱۴ اقامتگاه سنتی، پنج مهمانپذیر، پنج مجتمع گردشگری، ۷۹ خانه مسافر، یک هتل آپارتمان، دو مرکز تفریحی سرگرمی، یک اردوگاه، یک متل، ۳۱ دفتر خدمات مسافرتی، ۴۲ رستوران بین راهی، ۱۹ سفره خانه سنتی و سه موسسه آموزش گردشگری در این استان فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه “جهانگردی و توسعه روستایی” شعار امسال سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) است اضافه کرد: ۲۷ سپتامبر (ششم مهرماه سال‌جاری) به عنوان روز جهانی گردشگری از سوی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) نامگذاری شده است. به مدت یک هفته نیز هفته گردشگری در ایران گرامی داشته می‌شود.

همچنین بخوانید:  هتل سنتی یا مدرن کدام را برای اقامت انتخاب کنیم؟

انتهای پیام

منبع


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of