احتمال بازگشایی موزه متروپولیتن

گردشگری 🔥 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

احتمال بازگشایی موزه متروپولیتن

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا مسئولان موزه هنر متروپولیتن نیویورک روز سه‌شنبه اعلام کردند در بهترین حالت ممکن اواسط ماه «اوت» و با کاهش ساعات بازدید، میزبان بازدیدکنندگان خواهند بود.
احتمال بازگشایی موزه متروپولیتن

مسئولان موزه هنر متروپولیتن نیویورک روز سه‌شنبه اعلام کردند در بهترین حالت ممکن اواسط ماه «اوت» و با کاهش ساعات بازدید، میزبان بازدیدکنندگان خواهند بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری فرانسه،‌ موزه هنر متروپولیتن نیویورک که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سیزدهم مارس تعطیل شده است، نخستین موزه بزرگ و مهم نیویورک است که تاریخی برای بازگشایی اعلام می‌کند.

«‌اندور کائومو» فرماندار نیویورک با اینکه هنوز تاریخ مشخصی برای آغاز دوباره کسب و کار این شهر اعلام نکرده، اما از برنامه‌ای چهار فازی برای کاهش تدریجی قوانین قرنطینه در مناطق مختلف نیویورک خبر داده است.

از سرگیری فعالیت‌های فرهنگی فقط در فاز چهارم این برنامه امکان‌پذیر است.

موزه متروپولیتن،‌ درکنار کاهش ساعات بازدید از موزه و حذف بازدیدها در قالب تور، به منظور جلوگیری از ایجاد اجتماعات بزرگ، از برگزاری سخنرانی‌ها و گردهمایی‌ها  تا اواخر سال ۲۰۲۰ خودداری خواهد کرد.

با بازگشایی این موزه، نمایشگاهی با عنوان «خلق موزه متروپولیتن» که قرار بود از ۳۰ مارس در راستای گرامیداشت صد و پنجاهمین سالگرد تاسیس این موزه آغاز شود بالاخره برگزار می‌شود.

در اواسط مارس، مسئولان موزه متروپولیتن خسارت ۱۰۰ میلیون دلاری را در سال جاری به دلیل تعطیلی این موزه پیش‌بینی ‌کردند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments