خودروی خودران / فروش خودروی خودران سطح ۳ در کره جنوبی

تکنولوژی و فناوری 🔥 ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

خودروی خودران / فروش خودروی خودران سطح ۳ در کره جنوبی

خودروی خودران ، به گزارش پایگاه اینترنتی kbs ، فناوری خودران به کار گرفته شده در خودروها ، سطوح مختلفی دارند که میزان خودکار بودن این فناوری را نشان می‌دهد. خودروهای خودران سطح سه، خودروهایی هستند که به صورت اتوماتیک هدایت می شوند اما به صورت دستی نیز قابل کنترل بوده و در صورت لزوم راننده هدایت آن را بر عهده می گیرد. تمام عملکردهای این خودرو به صورت خودکار انجام شده و در صورت نیاز از راننده نیز کمک می گیرد.

اکنون کره جنوبی با اتخاذ یک سری استانداردهای ایمنی برای خودروهای خودران، سازندگان خودرو را قادر می سازد تا خودرو با فناوری خودران سطح ۳ را از اوایل ماه ژوئیه در این کشور به فروش برسانند.

وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل کره جنوبی روز یکشنبه با بیان اینکه دولت مجموعه ای از استانداردهای ایمنی لازم را برای خودروهای خودران با فناوری خودران سطح ۳ اتخاذ کرده است، افزود: کره جنوبی اولین کشوری است که این استانداردها را اتخاذ می کند.

فناوری خودران سطح ۳ ، راننده را آزاد می کند تا به کارهای دیگر بپردازد اما در عین حال راننده باید حضور داشته باشد تا در موارد اضطراری کنترل کامل خودرو را بر عهده گیرد.

بر اساس این استانداردها، خودروهای خودران سطح ۳ باید مجهز به عملکردهایی باشند که خودرو را درون خطوط رانندگی در جاده نگاه دارد، در مسافت ایمن در بزرگراه ها رانندگی کند و از راننده بخواهد که در مواقع اضطراری مداخله کند.

خودروهای خودران همچنین موظف هستند تا در صورت احتمال بروز یک برخورد از روبرو و یا سایر موارد اضطراری در جاده ، راننده را هشیار سازند.

خودروی خودران, فروش خودروی خودران سطح ۳ در کره جنوبی, اتومبیل خودران, آشنایی با خودروی خودران, هوش مصنوعی در خودروهای هوشمند, ماشین های خودران

خودروی خودران, فروش خودروی خودران سطح ۳ در کره جنوبی, اتومبیل خودران, آشنایی با خودروی خودران, هوش مصنوعی در خودروهای هوشمند, ماشین های خودران

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments