تایپ بدون انگشت / تایپ بدون انگشت به کمک هوش مصنوعی / هوش مصنوعی

تکنولوژی و فناوری 🔥 ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

تایپ بدون انگشت / تایپ بدون انگشت به کمک هوش مصنوعی / هوش مصنوعی

تایپ بدون انگشت ، طبق آخرین اخبار کمپانی سامسونگ به دنبال ساخت یک صفحه کلید مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کمک آن می‌توان بدون نیاز به لمس صفحه نمایش، تایپ کرد.

تایپ بدون انگشت, تایپ بدون انگشت به کمک هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, سامسونگ, سامسونگ به دنبال فناوری جدید, شرکت سامسونگ, تایپ به کمک هوش مصنوعی

تایپ بدون انگشت, تایپ بدون انگشت به کمک هوش مصنوعی, سامسونگ به دنبال فناوری جدید, تایپ به کمک هوش مصنوعی

 

به گزارش پایگاه اینترنتی «اوبرگیزمو»، مشکل گوشی‌های هوشمند موجود در بازار این است که نمایشگرهای آن‌ها برای تایپ متون و ایمیل‌های طولانی بیش از اندازه کوچک هستند. شرکت سامسونگ برای رفع این مشکل چاره‌ای اندیشیده و به فکر ابداع یک فناوری جدید است.

این فناوری جدید که SelfieType نام دارد، یک صفحه کلید مجازی آزمایشی است که با تکیه بر دوربین جلوی گوشی و هوش مصنوعی به شما این امکان را می‌دهد تا بدون لمس کردن تلفن خود، تایپ کنید. در اصل، دوربین جلوی گوشی دست و انگشتان شما را تشخیص داده و سعی خواهد کرد براساس حرکات و جهت‌گیری انگشتان، آنچه را تایپ می‌کنید تشخیص دهد.

به گفته سامسونگ، فناوری SelfieType حرکات انگشتان کاربر که توسط دوربین جلوی گوشی دریافت می‌شوند را آنالیز کرده و آن‌ها را به ورودی‌های صفحه کلید QWERTY تبدیل می‌کند. SelfieType به هیچ سخت‌افزار اضافی نیاز ندارد و با طیف وسیعی از دستگاه‌ها از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها سازگار است.

سامسونگ از این پروژه در نمایشگاه CES امسال که هفته آینده برگزار می‌شود، رونمایی می‌کند.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments