ایران خودرو / سه محصول جدید سال ۹۸ / محصولات جدید ایران خودرو

تکنولوژی و فناوری 🔥 ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ایران خودرو / سه محصول جدید سال ۹۸ / محصولات جدید ایران خودرو

ایران خودرو, سه محصول جدید سال ۹۸, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از پژو ۳۰۱ و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال ۹۸, سه محصول جدید سال ۹۸ ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱ در سال ۹۸, پژو ۳۰۱ مدل ۲۰۱۸, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

ایران خودرو شرکت خودروسازی ایرانی است که در سال ۱۳۴۱ توسط برادران خیامی با سرمایهٔ مالیِ ۱۰۰ میلیون ریال بنیان‌گذاری شد. این شرکت که قبلاً ایران ناسیونال نام داشت، در خارج از ایران با نام تجاری ایکو (IKCO) شناخته می‌شود.

این شرکت خودروسازی بزرگ برای جلب رضایت مشتریانش ، سعی در به روز کردن و عرضه ماشین های جدید به بازار داخلی می باشد.

ما در این مطلب سعی می کنیم آخرین اخبار از جدیدترین محصولات ایران خودرو را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت پژو 2008, جدیدترین قیمت پژو 2008, آخرین قیمت پژو 2008, پژو 2008 گران شد

قیمت پژو ۲۰۰۸, جدیدترین قیمت پژو ۲۰۰۸, آخرین قیمت پژو ۲۰۰۸, پژو ۲۰۰۸ گران شد


سمند بهینه

۱۳۹۹/۰۱/۱۹

سمند بهینه

سمند بهینه

تصاویری از سمند بهینه در ایران خودرو منتشر شده ولی هنوز از امکانات این خودرو اطلاعی در دسترس نیست.

به گفته مسئولان باید در سال ۹۹ منتظر ورود این خودرو به بازار باشیم


عرضه ۹ محصول جدید ایران‌خودرو در سه سال آینده

۱۳۹۸/۱۲/۱۰

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو از تولید و عرضه ۹ محصول جدید این خودروساز به بازار ظرف سه سال آینده، هم زمان با انجام تعهدات پیش‌فروش محصولات جاری خبر داد.
به گزارش روز شنبه ایران خودرو، «کیانوش پورمجیب» در نشست خبری با اصحاب رسانه، عرضه پنج محصول راناپلاس، سورن پلاس، سمند بهینه، دناپلاس اتوماتیک و پژو ۲۰۷ پانوراما را برنامه توسعه محصول برای سال آینده برشمرد و افزود: چهار محصول صندوقدارK۱۳۲، کراس اوورK۱۲۵ و هاچ بک K۱۲۱ و همچنین دنای برقی نیز از بهمن سال ۹۹ تا بهمن ۱۴۰۱عرضه خواهد شد.

وی اقدامات توسعه‌ای ایران‌خودرو در شرایط تحریم را سبب حفظ رونق تولید و مقابله با اثرات تحریم صنعت خودرو دانست و درباره توسعه محصولات کنونی ایران‌خودرو تاکید کرد: این توسعه همراه با ارتقای کیفیت و استاندارد و منطبق با الزامات قانونی خواهد بود، همچنین تجهیز محصولات به گیربکس اتوماتیک نیز بخشی از برنامه‌های توسعه‌ای برای محصولات جاری است.

پورمجیب با اشاره به طراحی پلتفرم اختصاصی ایران خودرو، خاطرنشان کرد: توسعه این پلتفرم با پوشش حداکثری استانداردها و الزامات به روز و قوانین داخلی و حتی بازارهای صادراتی خواهد بود.

وی ادامه داد: پلتفرم ایران خودرو ضمن دارا بودن قابلیت انطباق با قوای محرکه، عمق ساخت داخل بالایی داشته و کیفیت تولید آن در سطح کلاس جهانی است، همچنین قابلیت پوشش رده های مختلف خودرویی شامل سدان، وانت، هاچ بک و کراس اوور را خواهد داشت.

این مسوول ایران خودرو از تولید انبوه محصولات برمبنای پلتفرم جدید از سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: از سرمایه گذاری‌های انجام شده، استفاده بهینه خواهد شد.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو اضافه کرد: برای توسعه خانواده قوای محرکه کم مصرف نیز برنامه‌های گسترده‌ای درنظر گرفته‌ شده که کاهش تعداد سیلندرها به سه عدد، کاهش حجم موتور و به‌کارگیری سیستم توربو، به‌کارگیری سیستم‌های الکتریکی و توسعه میکروهیبرید بخشی از آن است.

پورمجیب درباره توسعه قوای محرکه هیبرید و برقی نیز گفت: محصولات رانا و دناپلاس را برای تولید در این بخش توسعه داده‌ایم، همچنین برنامه‌ریزی توسعه محصولات جدید با قوای محرکه هیبریدی و برقی نیز به منظور پوشش حداکثری نیازمندی‌های زیست محیطی در دستور کار است.

وی، طراحی و توسعه گیربکس دستی ۶ دنده و آغاز تولید آن در سال ۱۴۰۰ و همچنین طراحی و توسعه گیربکس دوکلاچه اتوماتیک و تولید از سال ۱۴۰۲ را از جمله برنامه‌های ایران‌خودرو در بخش توسعه گیربکس محصولات عنوان کرد.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین ایران‌خودرو، توسعه و بهبود قوای محرکه جاری به منظور کاهش مصرف سوخت و آلایندگی را از برنامه‌های مهم و موثر این خودروساز عنوان کرد و گفت: بازنگری و بهبودهای قابل ملاحظه ای در طراحی سیستم‌های موتور به منظور کاهش مصرف سوخت انجام شده است، همچنین فرآیند کالیبراسیون مدیریت موتور و ارتقای استاندارد آلایندگی و توسعه سیستم‌های کاتالیزور جدید بخشی از برنامه‌های اجرا شده است.

پورمجیب، توسعه موتور ای.اف.۷ پلاس که سهم بالایی در محصولات ایران‌خودرو دارد را بخشی از برنامه‌های توسعه‌ای در بخش موتور برشمرد و گفت: براساس الزامات قانونی ارتقای سطح آلایندگی خودروهای تجاری با موتور ملی به سطح یورو ۵ و کاهش میزان مصرف سوخت خودروهای جاری با موتور ملی تا یک لیتر در سیکل ترکیبی نسبت به حالت فعلی سبب توسعه موتور خانواده ای.اف شده است؛ این اقدام با حفظ مشخصه‌های موتوری مثل توان و گشتاور و دارا بودن پتانسیل توسعه بازار صادرات انجام شده است.

وی، طراحی و توسعه موتور ای.سی.۵ با سطح بالای داخلی‌سازی را از جمله دستاوردهای ایران خودرو در شرایط تحریمی و قطع همکاری‌های بین‌المللی دانست و افزود: این موتور قابلیت انطباق بر روی محصولات ایران‌خودرو را داشته و به میزان پنج درصد مصرف سوخت کم‌تری نسبت به موتور تی.یو.۵ دارد، همچنین با تولید این موتور علاوه بر حفظ سرمایه‌گذاری خط تولید موتور تی.یو.۵، امکان دستیابی به استاندارد آلایندگی یورو۵ برای محصولات جاری فراهم شده است.

وی از اجرای پروژه نصب موتور ایکس.یو.۷ در محصولات پارس، سمند بنزینی و دوگانه سوز و ۴۰۵ دوگانه‌سوز خبر داد و گفت: این اقدام علاوه بر ارتقای کیفی، کاهش مصرف سوخت و ارتقای سطح آلایندگی محصولات به یورو ۵ را به دنبال خواهد داشت.

پورمجیب از به کارگیری فرمان برقی در محصولات پژو ۲۰۷ و دناپلاس خبر داد و اظهار داشت: این اقدام سبب بهینه‌سازی مصرف سوخت و آلایندگی، افزایش راحتی و ایمنی و همچنین حذف روغن هیدرولیک خواهد شد.

وی ضمن اشاره به پروژه بهینه‌سازی سیستم دوگانه سوز محصول سمند، گفت: از اجرای این پروژه دستیابی به اهداف پیمایش دست کم ۳۰۰ کیلومتر، به حداکثر رساندن فضای صندوق عقب به دست کم ۳۵۰ لیتر، بهبود ایمنی و رفتار دینامیکی خودرو و تعمیم این پروژه به خودروهای گازسوز دیگر را دنبال می‌کنیم.


سدان جدید ایران خودرو رونمایی شد

۱۳۹۸/۱۱/۳۰

ساعاتی قبل، گروه صنعتی ایران خودرو در حاشیه جلسه هیئت دولت، پروژه K132 را به دولت مردان و رئیس جمهور معرفی کرد.

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

همان طور که مشخص است، محصول جدید ایران خودرو یک سدان در رده C است و با توجه به الگوی درب ها، نمای جانبی، کاپوت، شیشه ها و زاویه های داشبورد از پلتفرم PF1 گروه PSA در K132 استفاده شده است.

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

سازه PF1 جز پلتفرم های چندگانه ای به حساب می آید که در دوران برجام، حق استفاده آن از جانب گروه پژو-سیتروئن به ایران خودرو داده شد.

پژو ۳۰۱ سدانی است که در قالب پلتفرم PF1 در بازار جهانی وجود دارد و حال به گفته مدیرعامل ایران خودرو، به جای تولید و مونتاژ ۳۰۱، نسخه ملی و داخلی آن تولید می شود.

نماهای مختلف K132 نشان می دهد که این سدان ملی کاملا مشابه به پژو ۳۰۱ است و در اصل ۳۰۱ داخلی به حساب می آید.

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

احتمال آن زیاد است که ایران خودرو K132 را پیشرانه ۱٫۷ لیتری EF7 پلاس، TC7 پلاس و EC5 به بازار معرفی شود.

بر اساس برنامه های ایران خودرو، نمونه نهایی K132 در تابستان سال ۹۹ به صورت رسمی وارد خط تولید خواهد شد.

عکس های موجود از داخل کابین نشان می دهد که K132 مانند پژو ۳۰۱ به امکاناتی نظیر دو کیسه هوا، تهویه دستی، کروز کنترل، نمایشگر لمسی و… مجهز است.

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

بزودی اطلاعات دقیق تری در خصوص «ایران خودرو K132» به مخاطبان اسب بخار اعلام می شود.

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو, رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

منبع : اسب بخار پرس


قیمت خودروهای ایران خودرو در بازار امروز

۱۳۹۸/۰۸/۲۲

در بازار امروز خرید و فروش محصولات ایران خوردو بازار با نوسان قیمتی در اکثر خودرو ها روبه‌رو شد. بر همین اساس پژو ۲۰۰۸ با  افزایش ۲ میلیون تومانی، از ۳۲۹ میلیون تومان به ۳۳۱ میلیون تومان رسید. قیمت دانگ فانگ H30 نیز با ۱۵۲ میلیون تومان معامله رسید.

در جریان معاملات امروز بازار خودرو، دنا توربو با کاهش دو میلیون تومانی ۱۷۱ میلیون تومان،‌ پژو۲۰۶ (V8) با کاهش نیم میلیون تومانی به ۱۰۲ میلیون و و۵۰۰ هزار تومان، پژو تیپ ۵ با کاهش یک میلیون تومانی ۱۰۴ میلیون تومان و ۲۰۷ دنده‌ای نیز با کاهش یک میلیون تومانی ۱۳۴ میلیون تومان خرید فروش می‌شود.

بر اساس این گزارش، قیمت سایر محصولات نسبت به روز با تغییر صعودی و نزولی همراه شده است.

قیمت خودروهای ایران خودرو در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ به شرح زیر است:

ردیفنوع خودروقیمت خودرو کارخانهقیمت خودرو بازار
۱قیمت سمند ال ایکس۶۶،۷۷۰،۰۰۰۸۰،۶۰۰،۰۰۰
۲قیمت سمند EF7۶۹،۷۷۳،۰۰۰۹۴،۶۰۰،۰۰۰
۳قیمت دناحاشیه بازار۱۱۴،۰۰۰،۰۰۰
۴قیمت پژو ۴۰۵۶۳،۱۵۸،۰۰۰۷۶،۵۰۰،۰۰۰
۵قیمت رانا۶۷،۲۰۰،۰۰۰۸۵،۰۰۰،۰۰۰
۶قیمت پژو SLX۶۷،۸۸۸،۰۰۰۸۹،۵۰۰،۰۰۰
۷قیمت دانگ فنگ H30۷۶،۵۰۰،۰۰۰۱۵۲،۰۰۰،۰۰۰
۸قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲(فول)۶۷،۲۸۳،۰۰۰۸۶،۰۰۰،۰۰۰
۹قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵(فول)۸۳،۶۹۰،۰۰۰۱۰۳،۵۰۰،۰۰۰
۱۰قیمت پژو ۲۰۶ V8 صندوقدار (فول)۸۰،۳۰۳،۰۰۰۱۰۲،۶۰۰،۰۰۰
۱۱قیمت دنا پلاس توربوتوقف فروش۱۷۱،۳۰۰،۰۰۰
۱۲قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای۹۶،۷۳۰،۰۰۰۱۳۵،۰۰۰،۰۰۰
۱۳قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک(بارینگ)حاشیه بازار۱۷۰،۰۰۰،۰۰۰
۱۴قیمت پژو۲۰۰۸۱۱۴،۹۹۴،۰۰۰۳۳۱،۰۰۰،۰۰۰
۱۵قیمت پژو پارس۷۸،۳۳۸،۰۰۰۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰
۱۶قیمت پژو ۴۰۵ دوگانه سوز۶۵،۵۷۸،۰۰۰ ۸۱،۸۰۰،۰۰۰

ایران خودرو, سه محصول جدید سال 98, رونمایی از پژو 301 و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال 98, سه محصول جدید سال 98 ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو 301, ثبت نام پژو 301, ثبت نام پژو 301 در سال ۹۸, پژو 301 مدل 2018, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

ایران خودرو, سه محصول جدید سال ۹۸, رونمایی از پژو ۳۰۱ و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال ۹۸, سه محصول جدید سال ۹۸ ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱ در سال ۹۸, پژو ۳۰۱ مدل ۲۰۱۸, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸سه محصول تا پایان سال ۹۸ به محصولات جدید ایران خودرو اضافه خواهد شد.
فرشاد مقیمی در مورد این جزئیات این محصولات گفت: دناپلاس اتوماتیک،‌ پژو ۳۰۱ و پژو ۲۰۷ با سقف شیشه ای از جمله محصولاتی هستند که تا پایان سال در ایران خودرو تولید خواهند شد.

وی با بیان اینکه حوزه های فنی و مهندسی و طراحی محصولات جدید را نسبت به قبل فعال تر خواهیم کردخاطر نشان کرد: تا پایان سال چند برنامه رونمایی از محصولات جدید را پیش بینی کرده ایم.

مدیرعامل جدید ایران خودرو ضمن تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های این گروه در تعامل با شبکه تامین،ادامه داد: عقد اخوت با هیچ یک از قطعه سازان نداریم. خط قرمز همکاری با قطعه سازان،‌ تامین به موقع با هزینه های مناسب و با کیفیت قطعات است.

ایران خودرو, سه محصول جدید سال 98, رونمایی از پژو 301 و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال 98, سه محصول جدید سال 98 ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو 301, ثبت نام پژو 301, ثبت نام پژو 301 در سال ۹۸, پژو 301 مدل 2018, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

ایران خودرو, سه محصول جدید سال ۹۸, رونمایی از پژو ۳۰۱ و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال ۹۸, سه محصول جدید سال ۹۸ ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱ در سال ۹۸, پژو ۳۰۱ مدل ۲۰۱۸, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

مقیمی محور برگزاری نشست با شبکه تامین را ایجاد اتحاد و همدلی در صنعت خودرو دانست و گفت: با هماهنگی بین قطعه سازان با محوریت تشکل های تخصصی از یک‌سو و قطعه سازان با گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان خودروساز شماره یک کشور از سوی دیگر، بدنبال تحقق اهداف و برنامه های تولید خواهیم بود

مدیرعامل ایران خودرو در این نشست بر هم افزایی و همبستگی بین قطعه ساز و خودرو ساز تاکید و اظهار کرد: باهم عهد ببندیم تخریب قطعه ساز علیه قطعه ساز، خودروساز و انجمن ها و برعکس ممنوع، همه با وحدت کلمه برای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید گام برداشته و مشکلات درون خانواده را باهم حل خواهیم کرد و احترام متقابل به حقوق یگدیگر به ویژه حقوق مصرف کننده را در اولویت قرار خواهیم داد.

ایران خودرو, سه محصول جدید سال 98, رونمایی از پژو 301 و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال 98, سه محصول جدید سال 98 ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو 301, ثبت نام پژو 301, ثبت نام پژو 301 در سال ۹۸, پژو 301 مدل 2018, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

ایران خودرو, سه محصول جدید سال ۹۸, رونمایی از پژو ۳۰۱ و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال ۹۸, سه محصول جدید سال ۹۸ ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱ در سال ۹۸, پژو ۳۰۱ مدل ۲۰۱۸, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

وی با تاکید بر پرداخت نظام مند و شفاف به قطعه سازان و جلوگیری از رانت و تبعیض گفت: باید پرداخت‌ها براساس رویکردی سیستماتیک صورت گیرد، کمیته های تخصصی براساس شاخص های ارزیابی، بر عملکرد قطعه سازان نظارت خواهند کرد تا پرداخت ها براساس آن انجام شود.

مدیرعامل ایران خودرو با تشریح شرایط موجود، بر لزوم همبستگی و همگرایی ایران خودرو و سازندگان تاکید کرد و گفت: برنامه تولید امسال ایران خودرو مشخص است و نیازمندی ها در حوزه تامین نیز مطابق با تعداد تولید تعیین شده است.

ایران خودرو, سه محصول جدید سال 98, رونمایی از پژو 301 و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال 98, سه محصول جدید سال 98 ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو 301, ثبت نام پژو 301, ثبت نام پژو 301 در سال ۹۸, پژو 301 مدل 2018, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

ایران خودرو, سه محصول جدید سال ۹۸, رونمایی از پژو ۳۰۱ و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال ۹۸, سه محصول جدید سال ۹۸ ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱ در سال ۹۸, پژو ۳۰۱ مدل ۲۰۱۸, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

با همت و یاری شما تامین‌کنندگان در کم تر از دوماه آینده به تیراژ تولید روزانه دست کم دو هزار دستگاه خودرو خواهیم رسید.

مقیمی تصریح کرد: هدف این است که خودروها با عبور مستقیم از خط تولید، به دست مشتریان برسد. با همکاری قطعه سازان،‌ علاوه بر رضایتمندی مردم و مشتریان، از انباشت سرمایه قطعه ساز و خودرو ساز در پارکینگ ها جلوگیری خواهیم کرد.

وی افزود: با پشتیبانی سازندگان خودروهای کف پارکینگ نیز براساس برنامه زمانبندی به زودی به صفر خواهد رسید.

ایران خودرو, سه محصول جدید سال 98, رونمایی از پژو 301 و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال 98, سه محصول جدید سال 98 ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو 301, ثبت نام پژو 301, ثبت نام پژو 301 در سال ۹۸, پژو 301 مدل 2018, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

ایران خودرو, سه محصول جدید سال ۹۸, رونمایی از پژو ۳۰۱ و دنا اتومات, محصولات جدید ایران خودرو, محصولات جدید ایران خودرو در سال ۹۸, سه محصول جدید سال ۹۸ ایران خودرو, ثبت نام دنا اتوماتیک, از دنا اتوماتیک چه خبر, دنا پلاس اتوماتیک قیمت روز, پیش فروش دنا اتوماتیک, قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک, قیمت دنا پلاس اتوماتیک ایران خودرو, قیمت نهایی پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱, ثبت نام پژو ۳۰۱ در سال ۹۸, پژو ۳۰۱ مدل ۲۰۱۸, قیمت پژو ۳۰۱ در سال ۹۸

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تعامل نظام مند و شفاف با تامین کنندگان را از دیگر محورهای دارای اهمیت عنوان کرد و گفت: علاوه بر ایجاد تنوع در روش های تامین مالی، به دنبال پرداخت نظام مند هستیم تا تا برنامه های خودکفایی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو را محقق کنیم.

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments