یاوری: غیبت قلعه‌نویی مثل این است که پدر خانواده به سفر رفته باشد/ مشکلات سپاهان جنبه عمومی دارد

ورزشی 🔥 ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

یاوری: غیبت قلعه‌نویی مثل این است که پدر خانواده به سفر رفته باشد/ مشکلات سپاهان جنبه عمومی دارد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم پیشکسوت فوتبال اصفهان گفت: سپاهان یک باشگاه حرفه‌ای است که همیشه طبق روال و برنامه کار انجام داده و نمی‌تواند در افت نتیجه‌گیری تیم مقصر باشد.
یاوری: غیبت قلعه‌نویی مثل این است که پدر خانواده به سفر رفته باشد/ مشکلات سپاهان جنبه عمومی دارد

محمود یاوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیم فوتبال سپاهان مقابل استقلال، اظهار داشت: هیچ‌وقت یک تیم همیشه در اوج و در نهایت شرایط مناسب نمانده است. سپاهان چند بازیکن کرونایی و محروم داشت و این فضا باعث شده بود تا تیم در شرایط نامناسبی قرارگرفته و دچار افت شده باشد.

وی درباره اینکه مقصر اصلی افت سپاهان چه عامل یا عواملی است، تصریح کرد: مشکل سپاهان یک مشکل عمومی است و مربوط به باشگاه نمی‌شود. الان متاسفانه امیر قلعه‌نویی به دلیل بیماری بالای سر تیم نیست و وقتی سرمربی بالای سر تیم نباشد، مثل این است که پدر یک خانواده به سفر رفته باشد. بازیکنان به حضور قلعه‌نویی عادت کرده‌اند و این نبودن کار را سخت می‌کند.

وی اضافه کرد: سپاهان یک باشگاه حرفه‌ای است که همیشه طبق روال و برنامه کار انجام داده و نمی‌تواند در افت نتیجه‌گیری تیم مقصر باشد، فکر می‌کنم مشکل سپاهان مربوط به جنبه عمومی است و البته این تیم بیشتر از تیم‌های دیگر درگیر مشکلات شده است.

پیشکسوت فوتبال سپاهان درباره اینکه این تیم کار سختی برای کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا دارد، اشاره کرد: الان استقلال، تراکتور، شهر خودرو و فولاد رقیبانی جدی برای سهیمه هستند که همه آنها حرفی برای گفتن دارند. اگر سپاهان بتواند روندش را تغییر دهد که هیچ اما با ادامه این وضعیت کار برایش سخت می‌شود. فعلاً دکتر به قلعه‌نویی حتی اجازه دیدن بازی‌ها نداده است و باید ببینیم که او در ادامه می‌تواند در کنار تیم باشد یا خیر. اگر شرایط برای سپاهان به وضعیت ایده‌آل برسد، این تیم ابزارهای لازم برای موفقیت را دارد.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال، در پایان راجع به انتخاب پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران، عنوان کرد: مظلومی دوست خوب و شاگرد من در تیم امید ایران بوده است. او قابلیت‌های بالایی دارد و می‌تواند در رده‌های مختلف به فوتبال کمک کند. از صحبت‌های قبلی من درباره سرمربی تیم جوانان سوء‌برداشت شد. ارزش مظلومی حتی قبول مسؤلیت در سطح بالاتری از تیم جوانان است. او علاوه بر این می‌تواند یک مدیر موفق در تیم‌های پایه یا حتی تیم ملی باشد.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments