گزارش تمرین پرسپولیس / سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل‌محمدی و باقری

ورزشی 🔥 ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

گزارش تمرین پرسپولیس|سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل‌محمدی و باقری

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین عصر امروز(سه شنبه) را در حالی انجام داد که یحیی گل‌محمدی و کریم باقری در فوتبال تمرینی پا به توپ شدند و مهدی ترابی هم یک گل دیدنی زد.
گزارش تمرین پرسپولیس|سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل‌محمدی و باقری

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز(سه‌شنبه)سرخپوشان از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به صورت رسمی آغاز شد.

* بازیکنان تیم ۱۵ دقیقه زودتر در زمین حاضر و به کارهای انفرادی یا آقا وسط و کری خوانی برای نگه داشتن توپ روی هوا پرداختند.

* در بخشی از این مرحله، یحیی گل‌محمدی با امیر روستایی مسابقه‌ای را ترتیب داد که جالب توجه بود.

* شروع رسمی تمرین با آقا وسط بود والبته تیمی که وسط بود بعد از گرفتن توپ باید آن را در یک از ۴ دروازه کوچک که چیده شده بود جای می‌داد تا جای خود را عوض کند.

* بخش بعدی تمرین، ترکیبی از کار‌های بدنی و زمان بندی برای شوتزنی بود. بازیکنان باید از یک سری موانع می‌گذشتند و بعد استارت به سمت دروازه، پاس را می‌گرفتند و برای گلزنی اقدام می‌کردند.

* فوتبال درون تیمی بخش بعدی کار سرخپوشان بود که در جریان آن، یحیی گل‌محمدی و کریم باقری هم پا به توپ شده و بازیکنان را همراهی کردند.

* این بازی با پیروزی تیم مشکی به پایان رسید و مهدی ترابی با سوپر گلی شبیه ‌گلش به تیم فوتبال پیکان مورد تشویق همبازیانش قرار گرفت.

* تمرین سرخپوشان پس از ۸۵ دقیقه به پایان رسید.

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments