کرونا پدر را حریف دختر پینگ‌پنگ‌باز کرد

ورزشی 🔥 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

کرونا پدر را حریف دختر پینگ‌پنگ‌باز کرد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم ملی‌پوش تنیس روی میز بانوان گفت: با شیوع کرونا قرنطینه شدم و با پدرم تمرین می‌کنم.
کرونا پدر را حریف دختر پینگ‌پنگ‌باز کرد

ملی‌پوش تنیس روی میز بانوان گفت: با شیوع کرونا قرنطینه شدم و با پدرم تمرین می‌کنم.

پریناز حاجیلو، ملی‌پوش تنیس روی میز در گفت‌وگو با ایسنا به پیگیری تمرینات خود در شرایط توقف فعالیت‌های ورزشی اشاره کرد و گفت: با شیوع کرونا قرنطینه شدم و با پدرم تمرین می‌کنم. بدنسازی هم انجام می‌دهم چون باشگاه‌ها تعطیل هستند اما خوشبختانه در خانه میز دارم.

او در مورد تاثیر تعطیلی‌ها بر آمادگی پینگ‌پنگ‌بازان بیان کرد: قطعا تاثیر گذاشته است چون هر چه در خانه با پدرم تمرین کنم مثل حریف تمرینی در باشگاه نیست. علاوه بر این در اردوی تیم ملی بودیم و تمرینات خوبی داشتیم اما به دلیل شیوع کرونا تعطیل شد. با این‌حال مجبور هستیم با این شرایط کنار بیاییم اما بعد از گذشت دو یا سه هفته دوباره آمادگی خود را به دست می‌آوریم.

حاجیلو در مورد عملکرد خود در سال ۹۸ گفت: مصدومیت خیلی سختی داشتم و نزدیک چهار ماه بازی نکردم. همه مسابقات ایرانی، تورهای خارجی و مسابقات آسیایی را از دست دادم اما دو هفته بعد از بازگشت به جریان رقابت‌ها در تور ایرانی سوم شدم و بعد از گذشت چهار هفته در انتخابی تیم ملی خیلی خوب کار کردم و نفر چهارم شدم.

این بازیکن در مورد شانس ایران برای حضور در جمع ۳۲ تیم مسابقات جهانی که مهرماه برگزار می‌شود، گفت: با عملکرد خوبی که داشتیم دو سال پیش در دسته دوم مسابقات جهانی باقی ماندیم و چند رده خود را ارتقا دادیم. امیدوارم که امسال هم با تمرینات و اردوهایی که فدراسیون در نظر می‌گیرد، بتوانیم‌جایگاه خود را بالاتر ببریم.

حاجیلو در پایان گفت: امیدوارم این بیماری زودتر تمام شود و همه ورزشکاران و مردم به روال عادی زندگی خود برگردند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments