کالدرون / سرمربی پرسپولیس / آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس

ورزشی 🔥 ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

کالدرون / سرمربی پرسپولیس / آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس

کالدرون ، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش  در برابر نساجی قایم شهر گفت : برخی دوست ندارند من در پرسپولیس بمانم اما من به کارم ادامه می‌دهم تا آنچه را آغاز کرده‌ام، با موفقیت به پایان برسانم. وی افزود متاسفانه افرادی داخل باشگاه بودند که حقیقت را بیان نمی‌کردند من در تمام این مدت سکوت کردم و تمرکزم روی کارم بود و به همین دلیل هیچ حرفی نزدم اما برخی هدف‌شان برهم زدن تمرکز من بود.

کالدرون, سرمربی پرسپولیس, آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس, کالدرون پرسپولیس, کالدرون مربی پرسپولیس, گابریل کالدرون, کالدرون سرمربی, گابریل کالدرون مربی

کالدرون, سرمربی پرسپولیس, آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس, کالدرون پرسپولیس, کالدرون مربی پرسپولیس, گابریل کالدرون, کالدرون سرمربی, گابریل کالدرون مربی


تبریک «کالدرون» به «کریم» و همدردی با ایران در مبارزه با کرونا

۱۳۹۸/۱۲/۱۶

سرمربی آرژانتینی سابق پرسپولیس در دوران کوتاه اما موفق حضور روی نیمکت سرخپوشان، از حضور باقری به عنوان دستیار در کنار خود بهره می برد.

کاپیتان پرافتخار و اسبق تیم ملی امروز(پنجشنبه) در ساختمان «پک» مرکز ملی فوتبال ایران با «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان دیدار و به طور رسمی به کادر فنی تیم‌ ملی اضافه شد.

کالدرون در اینستاگرام خود نوشت: به کریم باقری تبریک می‌گویم. در زمان مربیگری من در پرسپولیس حضور کریم کمک بزرگی بود و من مطمئن هستم شخصیت و منش او هم به پرسپولیس و هم به تیم ملی کمک خواهد کرد تا به اهدافشان برسند. همچنین با مردم ایران در مبارزه با ویروس کرونا ابراز همدردی می‌کنم و اطمینان دارم در این مبارزه پیروز خواهند شد.

کالدرون, سرمربی پرسپولیس, آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس, کالدرون پرسپولیس, کالدرون مربی پرسپولیس, گابریل کالدرون, کالدرون سرمربی, گابریل کالدرون مربی

تبریک «کالدرون» به «کریم» و همدردی با ایران در مبارزه با کرونا

«گابریل کالدرون» با انتشار پیامی در اینستاگرام به «کریم باقری» بابت ملحق شدن به کادر فنی تیم ملی ایران تبرک گفت و برای مردم ایران در مبارزه با ویروس کرونا آرزوی موفقیت کرد.


شکایت کالدرون از پرسپولیس

۱۳۹۸/۱۲/۰۸

لایحه شکایت ۸۵ صفحه‌ای کالدرون روی میز سرخ‌ها . با اعلام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گابریل کالدرون از آن‌ها به فیفا شکایت کرده است.

محمدحسن انصاری فرد بعد از پیروزی شیرین برابر شهر خودرو خبر تلخی به هواداران داد. طبق اعلام او، گابریل کالدرون از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده تا سرخ‌ها درگیر پرونده حقوقی جدیدی شوند.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس که در تعطیلات نیم فصل به علت مشکلات مالی، تفاوت نظر با مدیران باشگاه و هم‌چنین بد قولی در پر‌داخت مطالباتش از پرسپولیس جدا شده بود، حالا از باشگاه سابق خود شکایت کرده و خواستار دریافت باقی مانده قراردادش شده است.

کالدرون طی حضور چند ماهه خود در لیگ ایران قراردادی ۸۵۰ هزار دلاری با پرسپولیس امضا کرد و تا نیم فصل مبلغ ۳۳۵ هزار دلار از اصل قرارداد خود دریافت کرد. (بدون پرداخت پاداش‌های موجود در قرارداد.) این مربی آرژانتینی حالا برای دریافت ۵۱۵ هزار دلار باقی مانده قراردادش (نزدیک به ۸ میلیارد تومان) و هم‌چنین باقی مانده پاداش‌هایی که باید دریافت می‌کرده به فیفا شکایت کرده است.

این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ نیز علیه پرسپولیس در فیفا پرونده باز کرده است. او به همراه دستیارانش مبلغی نزدیک به یک میلیون دلار (تقریبا ۱۶ میلیارد تومان) از طرف ایرانی می‌خواهد و مذاکره‌ها با او نیز به بن بست خورده است. به همین دلیل برانکو را باید برنده قطعی این پرونده بدانیم.

ماریو بودیمیر، مهاجم کروات فصل قبل پرسپولیس نیز برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرده و او هم مبلغی نزدیک به ۵۰۰ هزار دلار ( تقریبا ۷/۵ میلیارد تومان) می‌خواهد. هر چند که مدیران باشگاه به دنبال تعامل با این مهاجم هستند تا با مبلغ کمتری رضایت او را جلب کنند.

با یک حساب سرانگشتی می‌توان دریافت که در صورت برنده شدن هر سه طرف در فیفا، خسارتی نزدیک به ۳۲ میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس وارد می‌شود. مبلغی که حالا با توجه به وضعیت سخت اقتصا‌دی لطمه جبران ناپذیری به باشگاه وارد کرده و می‌تواند دردسرساز شود. باید منتظر ماند و دید هیئت مدیره و مدیرعامل پرسپولیس برای حل این مشکل چه سیاستی را در پیش می‌گیرند.


کالدرون:‌ اعتماد به مدیریت پرسپولیس، ‌کار سختی بود

۱۳۹۸/۱۰/۲۲

گابریل کالدرون نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران را با پرسپولیس در شرایطی به اتمام رساند که تیمش در صدر جدول قرار داشت. همچنین پرسپولیس به نیمه‌نهایی جام حذفی هم رسید، اما با توجه به مشکلاتی که در باشگاه وجود داشت او برای ادامه همکاری با قهرمان فوتبال ایران به توافق نرسید و جدا شد.

این مربی که جدایی‌اش از پرسپولیس را در صفحه شخصی خود اعلام کرده بود در مورد مسائل مختلف صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

علت اصلی جدایی شما از پرسپولیس چه بود؟

۶ ماه در ایران بودم و بالاخره مجبور شدم برای منافع تیم بجنگم. برای امکانات اولیه مانند اردوی ترکیه، پول کادر پزشکی، کادر فنی، کادر تدارکات، زمین تمرین، جذب مهاجم، پاداش‌ها و از همه مهم‌تر برای پول بازیکنان باید تلاش می‌کردم. هرگز دوست نداشتم با خانواده‌ام بجنگم. این در حالی است که وظیفه‌ام این بود که در مقابل حریفان ورزشی قرار بگیرم.

در صحبت‌هایتان از رفتار مدیرعامل باشگاه گلایه داشتید. آیا رفتار محمد حسن انصاری‌فرد در جدایی شما تاثیر داشت؟

بله. با اعضای هیات مدیره رابطه خیلی خوبی داشتم و خوشحال بودم که کنار آنها کار می‌کنم. از آنها واقعا تشکر می‌کنم چرا که آنها با انتخاب گابریل کالدرون، به نوعی روی من ریسک کرده بودند. نمی‌دانم چرا برخی افراد در باشگاه، مانع حرکت ما می‌شدند.

طبق صحبت‌هایی که مطرح شد به نوعی عنوان شد که تمام مشکل شما به خاطر پول خودتان بوده. این موضوع را قبول دارید؟

به هیچ وجه اینطور نبود. باید با خیلی از مشکلات در باشگاه می‌جنگیدم که پول تنها یکی از آنها بود. آن هم نه تنها پول من بلکه پول بازیکنان، کادر فنی و پزشکی، تدارکات، راننده، مترجم و سایرین را پرداخت نکردند.

و موضوع دیگری که عنوان شد این بود که شما در شروط جدیدی که داشتید پول بیشتری از باشگاه درخواست کردید و تمام پول را نیز یک جا خواستید. این درست است؟

در ایمیل من برخی از شرایط را برای بازگشت قرار داده‌ام. اینگونه که عنوان شد، نبود. این طبیعی است که من فقط می‌توانم خواسته‌های خود و دستیارانم را عنوان کنم اما باشگاه خوب می‌داند که خواسته اصلی من پرداخت تمام بدهی‌ها به تمام اعضای تیم بود. از طرفی پس از گذشت ۶ ماه اعتماد به این مدیریت باشگاه آسان نیست.

خیلی سوالات دیگر باقی مانده…

متاسفانه در حال حاضر کمی درگیر هستم و برای پرسپولیس همیشه آرزوی موفقیت می‌کنم.

منبع : ایرنا

کالدرون, سرمربی پرسپولیس, آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس, کالدرون پرسپولیس, کالدرون مربی پرسپولیس, گابریل کالدرون, کالدرون سرمربی, گابریل کالدرون مربی

کالدرون:‌ اعتماد به مدیریت پرسپولیس، ‌کار سختی بود


بازگشت کالدرون به پرسپولیس منتفی شد

۱۳۹۸/۱۰/۲۲

«محمدحسن انصاری‌فرد» در رابطه با تاخیر «گابریل کالدرون» سرمربی آرژانتینی تیم در بازگشت به ایران اظهار داشت: بازگشت کالدرون منتفی شده است. در نامه‌ای که جمعه شب هیات مدیره و مدیرعامل همراه با در نظر گرفتن شرایط مالی عالی، کالدرون ارسال کردند، از وی خواسته شد پاسخ خود را تا پایان دهم ژانویه (بیستم دی) به باشگاه اعلام کند که چنین اتفاقی رخ نداد. به همین دلیل بازگشت سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس منتفی شده است. ‌می‌خواستیم این موضوع را همزمان با معرفی سرمربی جدید اعلام کنیم، اما برای توافق با گزینه‌های سرمربیگری نیاز به زمان بیشتری است.

انصاری فر در ادامه با اشاره به تلاش باشگاه برای بازگرداندن این مربی گفت: تا آنجایی که مقدور باشد مذاکراتی که طی این مدت بین طرفین صورت گرفته است را برای اطلاع هواداران تشریح می‌کنیم. البته قدر زحماتی را که کالدرون متحمل شد را می‌دانیم، اما مسائلی هست که باید بازگو شود تا هواداران که دانستن بسیاری از اتفاقات حق آنها است، مطلع شوند و بعد از شفاف‌سازی قضاوت کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: فقط می‌توانم بگویم ایشان بعد از طی نزدیک ۱۰ روز و تحقق برخی خواسته‌ها از جمله پرداخت باقیمانده قسط اول و جلب رضایت بازیکنان از نظر مالی نسبت به بازگشت اقدامی نکرد. با این وجود چهارشنبه شب بعد از جلسه بنده و هیات مدیره با مدیر برنامه‌های کالدرون نامه‌ای برای‌ش ارسال شد که حاوی نکات مهمی از جمله در نظر گرفتن شرایط مالی ویژه برای ایشان بود، با این وجود روز پنجشنبه وی خواسته‌های مالی و غیرمالی مطرح کرد که برخی‌ از آنها بسیار عجیب، غیرقابل باور و بسیار فراتر از اخبار منتشره بود. با این وجود باشگاه باز هم پیشنهادات مالی ویژه‌ای به ایشان داد، اما روز شنبه هم خبری از پاسخ وی نشد کما اینکه در طول این مدت به هیچ نکته‌ای درباره نقل‌ و انتقالات و گزینه‌های خارجی یا آلترناتیو ایرانی پاسخ نداد.

وی درباره انتخاب سرمربی جدید و جذب بازیکن هم گفت: مذاکراتی با دو سه گزینه‌ خوب سرمربیگری داشته‌ایم و امیدواریم تا یکشنبه شب یا روز دوشنبه همه چیز مشخص شود. درباره جذب بازیکن هم باید بگویم که با برخی بازیکنان مذاکراتی داشتیم و همه جوانب را برای جذب بازیکن بررسی کرده و مذاکرات اولیه را انجام داده‌ایم. با برخی گزینه‌های سرمربیگری هم در این زمینه مشورت کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان اظهار کرد: هواداران نگران نباشند و در عین حال بدانند که با انبوهی از مشکلات مواجه هستیم، اما تمام تلاش‌ خود را می‌کنیم تا در ۲ روز آینده بتوانیم برای تقویت تیم بهترین اتفاقات رقم بخورد. امروز (یکشنبه) در این رابطه بیشتر با هواداران صحبت خواهیم کرد و مسائل مربوط به آقای کالدرون را تشریح خواهیم کرد. ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید و نیاورند، در انتخاب سرمربی و بازیکنان خبرهای مهم و خوبی را به هواداران می‌دهیم.


نفس‌های آخر روزهای خوب پرسپولیس با کالدرون

۱۳۹۸/۱۰/۱۸

وضعیت ادامه همکاری گابریل کالدرون با باشگاه پرسپولیس بیش از پیش در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. آنطور که از شواهد پیداست این مربی و دستیارانش قصد بازگشت به ایران را ندارند.

طبق برنامه قرار بود کالدرون امروز به قطر برود و در آنجا به اردوی پرسپولیس ملحق شود اما با توجه به لغو اردوی سرخپوشان در قطر، قرار شد که وی به همراه دستیارانش از قطر به تهران بیایند اما در حال حاضر هم او و هم دستیارانش در کشورهای خود حضور دارند.

گابریل کالدرون روز اول ژانویه نامه‌ای را از طریق وکیلش برای باشگاه ارسال کرد؛ نامه ای که در آن اشاره شده بود که مرد آرژانتینی می‌تواند قراردادش را فسخ کند.

مسوولان باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از دریافت این نامه بار دیگر با وی وارد مذاکره شدند. پرسپولیس ۱۷۵ هزار دلار از قسط اول کالدرون را پرداخت کرد و ۱۲۵ هزار دلار باقی ماند. کالدرون به طور شفاهی با درخواست مسئولان باشگاه موافقت کرد اما دستیاران کالدرون از دستور وی مبنی بر عدم سفر به ایران پیروی کردند اما باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را با وی متوقف نکرد.

با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته ۱۲۵ هزار دلارباقی مانده از قسط اول کالدرون نیز به حساب یک صرافی در قطر واریز شده و از فردا (پنجشنبه) این مبلغ قابل برداشت است. مسوولان باشگاه رسید پول واریزی را نیز در اختیار کالدرون قرار دادند تا خیال او را بابت پول باقی مانده از قسط اول راحت کرده باشند.

با این حال مسوولان باشگاه پرسپولیس امروز آخرین تلاش‌های خود را برای متقاعد کردن کالدرون به منظور بازگشت به نیمکت سرخ‌های پایتخت انجام می‌دهند و در صورتی که تفاهمی حاصل نشود، باشگاه به سراغ گزینه‌های دیگر خواهد رفت اما براساس اطلاعات به دست آمده مقامات پرسپولیس برای شنیدن پاسخ نهایی مرد آرژانتینی تنها تا امشب منتظر خواهند ماند.


فوری: دستیاران کالدرون ایران را ترک کردند

۱۳۹۸/۱۰/۱۸

دو مربی که امروز به تهران آمده بودند با جمع کردن وسایل خود در تهران، ایران را به مقصد کشورشان ترک کردند. با خروج این دو مربی از ایران وضعیت بازگشت گابریل کالدرون پیچیده و پیچیده‌تر شده و در حال حاضر احتمال بسیار کمی برای حضور مجدد او در ایران وجود دارد.

هیئت مدیره پرسپولیس با تحرک ناگهانی به دنبال جلب اعتماد کالدرون به ایران است و به نظر برای این کار ۴۸ ساعت فرصت دارد تا مرد آرژانتینی را برای هدایت پرسپولیس دوباره به تهران بکشاند.

البته اتفاقات امروز احتمالا مانع از رخ دادن توافقی خواهد شد که باید زودتر از این‌ها اتفاق می‌افتاد. با این حال استعفای افشین پیروانی در اینستاگرام (اگر جدی باشد) ممکن است دوباره یک گام به جلو محسوب شود. ضمن اینکه قسط اول کالدرون نیز از نظر مالی تامین شده و هیئت مدیره در صدد جلب دوباره اعتماد وی است.

اینیگو و خواکین هر دو اهل اسپانیا بودند و علاقه زیادی به کار در پرسپولیس داشتند اما در نهایت با نظر کالدرون در برنامه تمرینی پرسپولیس حضور نخواهند داشت و سرخپوشان فعلا باید با کریم باقری به تمرین خود ادامه بدهند.

کالدرون, سرمربی پرسپولیس, آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس, کالدرون پرسپولیس, کالدرون مربی پرسپولیس, گابریل کالدرون, کالدرون سرمربی, گابریل کالدرون مربی

دستیاران کالدرون ایران را ترک کردند


«گابریل کالدرون» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود از هواداران این تیم خداحافظی کرد

۱۳۹۸/۱۰/۰۷

کالدرون در متنی که دقایقی قبل در صفحه مجازی خود منتشر کرده آورده است: در فرودگاه هستم تا به آرژانتین بروم. دوست نداشتم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس بروم، هوادارانی که بهترین در دنیا هستند؛ این را همه می‌گویند و من هم پس از شش ماه حضورم در ایران تایید می کنم. از اعتماد و لطف هواداران ممنونم. از بازیکنان تیم هم تشکر می‌کنم که به من اطمینان کردند، بازیکنانی که با تمام وجود تلاش کردند، بدون هیچ توقعی.

کالدرون, سرمربی پرسپولیس, آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس, کالدرون پرسپولیس, کالدرون مربی پرسپولیس, گابریل کالدرون, کالدرون سرمربی, گابریل کالدرون مربی

خداحافظی کالدرون از هواداران

 

در ادامه آمده است: خیلی از ایرانی ها ممنونم، چون هر روز شاهد لطف، احترام و میهمان نوازی آنها بودیم. میروم، اما از رفتار باشگاه دلگیر هستم، چون مدام می‌گویند کالدرون به خاطر پول دلخور است، اما این آخرین درخواست من بود. چیزی که من می‌خواهم احترام است، باشگاه به من احترام نگذاشت. برای اینکه منظورم را متوجه شوید، به طور مثال، من و دستیاران هزینه تشریفات فرودگاه را از جیب خودمان پرداخت کردیم، چون برای باشگاه مهم نبود و آنطور که وظیفه یک باشگاه بزرگ است ما را بدرقه نکردند. رفتار باشگاه باید درخور هواداران و تیم باشد. اما با دلی شاد ایران را ترک میکنم، چون تیم و هواداران فوق‌العاده ای داریم.

کالدرون که مدت‌هاست از شرایط باشگاه پرسپولیس دلخور است در حالی این متن را منشتر کرد که در آن به وضوح صحبتی از پایان همکاری با پرسپولیس خبر نداده است.

او چند روز قبل قسط اول قرارداد خود را دریافت کرد، اما با اینکه زمان قسط دوم قراردادش نیز فرا رسیده، اما مشخص نیست چه زمانی این مبلغ سنگین به حساب او واریز می‌شود.


آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس

۱۳۹۸/۱۰/۰۵

کالدرون با بیان اینکه فردا بازی حساسی داریم و دوست ندارم آرامش تیم از بین برود، تصریح کرد:‌ ما در حال حاضر در راس جدول قرار داریم و فردا در این خصوص بیشتر صحبت می‌کنم.

این مربی آرژانتینی گفت:‌ هر بازی برای ما در لیگ حکم فینال را دارد و همه تیم ها در برابر ما به دنبال بهترین نتیجه هستند البته این خوب است اما کار را برای ما سخت می‌کند.

وی ادامه داد:‌ ما هم به دنبال کسب نتیجه خوب هستیم تا با بهترین نتیجه ممکن نیم‌ فصل نخست را به پایان برسانیم همانطور که این نیم فصل را آغاز کردیم.

کالدرون در خصوص ابهامات موجود در قراردادش با باشگاه پرسپولیس گفت:‌ این موضوع مربوط به ۶ ماه پیش بود و درحال حاضر تمام تمرکزم روی مسابقه فردا است و به موضوع دیگری فکر نمی‌کنم.

این مربی در خصوص ارزیابی اش از عملکرد پرسپولیس در نیم فصل اول گفت: از شرایط موجود رضایت کامل دارم در این ۶ ماه با سختی‌های زیادی مواجه بودیم که برخی از آنان طبیعی نبود، زیرا من مربی جدید هستم و برای اجرای برنامه‌های جدید نیاز به زمان داشتم.

کالدرون, سرمربی پرسپولیس, آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس, کالدرون پرسپولیس, کالدرون مربی پرسپولیس, گابریل کالدرون, کالدرون سرمربی, گابریل کالدرون مربی

آخرین خبرها از کالدرون سرمربی پرسپولیس

 

وی اضافه کرد:‌ اگر جایگزین سرمربی ناکارآمدی می شدم کار ساده تری بود،‌ اما خوشحالم که جای فردی ایستاده ام که با چهار سال حضورش در این تیم موفقیت زیادی به دنبال داشت.

کالدرون گفت:‌ باید این طرز تفکر را به بازیکنان منتقل کنم که در مسیر جدیدی هستیم حفظ این جام‌ها مسئولیت مرا بیشتر می‌کند البته رابطه خوبی بین من و بازیکنانم وجود دارد و هدف همگی ما حتی مربیان سابق این تیم بالابردن جام‌ها است.

وی تصریح کرد:‌ دوست دارم با بازیکنان چهارمین جام قهرمانی را به دست آوریم. به بازیکنانم انگیزه می دهم تا در بازی فردا به موفقیت برسند.

سرمربی سرخپوشان افزود:‌ امسال جز شهرآورد در شهرستان‌ها هم عملکرد خوبی داشتیم و بیشرین موفقیت را خارج از خانه به دست آوردیم اما می خواهیم در مسابقه فردا هواداران با شادی به خانه هایشان بازگردند.

کالدروان در مورد اینکه گفته می شود صفحه اینستاگرامش در اختیار خودش نیست گفت:‌ این موضوع به هیچ وجه درست نیست زیرا من به همراه پسرم آن را مدیت می‌کنیم و مطالب فارسی را نیز مترجم آن را تهیه می‌کند، واقعیت این است که من دوست دارم با هوادارا ارتباط مستقیم داشته باشم اما برخی به دروغ می‌گویند این صفحه برای من نیست.

 

منبع : ایرنا

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments