چرخش ناپولی از آزمون به مهاجم ترابزون‌اسپور

ورزشی 🔥 ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

چرخش ناپولی از آزمون به مهاجم ترابزون‌اسپور

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم یک رسانه معتبر ورزشی روسیه از چرخش ناپولی ایتالیا به سوی مهاجم ترابزون‌اسپور پس از ناامیدن شدن از جذب سردار آزمون خبر داد.
چرخش ناپولی از آزمون به مهاجم ترابزون‌اسپور

 

یک رسانه معتبر ورزشی روسیه از چرخش ناپولی ایتالیا به سوی مهاجم ترابزون‌اسپور پس از ناامیدن شدن از جذب سردار آزمون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپورت ۲۴ روسیه، بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی ۲ باشگاه این کشور به دنبال جذب سردار آزمون، مهاجم زنیت سن‌پترزبورگ هستند. هرچند شاید این معامله عملی نشود، اما انتظار می‌رود تیم روسی پیشنهاد رسمی دریافت کند. البته همه چیز در بحث مربوط به پیشنهاد ناپولی  به ماندن یا ترک این تیم توسط آرکادیوش میلیک، مهاجم لهستانی بستگی دارد.

بر اساس این گزارش، مدیر ورزشی زنیت پیش از این گفته بود این تیم با مشکل مالی مواجه نیست و تمایلی برای فروش سردار آزمون ندارد. البته در صورت رسیدن پیشنهاد ۲۰ تا ۳۰ میلیون یورو برای مهاجم ایرانی شاید مورد بررسی قرار بگیرد. از سویی ناپولی ایتالیا پس از واکنش‌های رسمی زنیت نیم‌نگاهی به ترکیه و ترابزون‌اسپور دارد. الکساندر سورلوت، مهاجم نروژی ترابزون‌اسپور که مورد توجه تیم‌های بایرن مونیخ و رئال مادرید قرار گرفته در فهرست خریدهای تابستانی ناپولی است.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments