پورموسوی: اگر کمیته استیناف به برگزاری دیدار با استقلال حکم دهد، آماده مسابقه می‌شویم/ قبل از صدور رأی بازی نمی‌کنیم

ورزشی 🔥 ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

پورموسوی: اگر کمیته استیناف به برگزاری دیدار با استقلال حکم دهد، آماده مسابقه می‌شویم/ قبل از صدور رأی بازی نمی‌کنیم

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که تیمش تنها در صورتی به مصاف استقلال می‌رود که کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، رأی کمیته انضباطی را تأیید کند.
پورموسوی: اگر کمیته استیناف به برگزاری دیدار با استقلال حکم دهد، آماده مسابقه می‌شویم/ قبل از صدور رأی بازی نمی‌کنیم

اکبر پورموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل پیکان اظهار داشت: پیکان در سه هفته گذشته، امتیازات خیلی خوبی گرفته بود و بازی سختی داشتیم. فکر می‌کنم خستگی دیدار قبلی و بادی که در ورزشگاه می‌وزید، باعث شد نیمه اول شکل خوبی نداشته باشیم. در نیمه دوم بچه‌ها تلاش و دوندگی بهتری داشتند و موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم که آنها را از دست دادیم.

وی درباره وضعیت تیم‌های انتهای جدول و شرایط پارس جنوبی برای فرار از سقوط تصریح کرد: همانطور که رقابت و جذابیت برای کسب سهمیه آسیایی ایجاد شده، تیم‌ها در انتهای جدول برای سقوط نکردن تلاش می‌کنند و تیم‌های رتبه‌های نهم تا شانزدهم جدول چنین شرایطی دارند. بچه‌های ما همدل هستند و حالا که مدیران به پارس جنوبی نزدیک شده‌اند، احساس می‌کنند تنها نیستند. این موضوع، شوک مثبتی به تیم داده تا در هفته‌های آینده شرایط بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درخصوص وضعیت دستیارانش خاطرنشان کرد: جز مربیانی که از کادر قبلی جدا شدند، سایر نفرات در تیم مشغول کار هستند و حیدر شریفی را هم آوردیم. گفتند امکان دارد مربی دروازه‌بانان به تیم برگردد که این اتفاق نیفتاد و از میان سه گزینه‌ای که به باشگاه معرفی کردیم، مربی جدید را معرفی می‌کنیم.

پورموسوی درخصوص اینکه گفته شد قرار است دو دستیار او در تیم فوتبال جوانان یعنی اورلیو داکونیا و فرشاد بختیاری‌زاده به پارس جنوبی بپیوندند، خاطرنشان کرد: مارکو خارج از ایران است و بختیاری‌زاده در استقلال خوزستان فعالیت می‌کند. اگر فرشاد بتواند از استقلال خوزستان رضایت بگیرد، اولویت اول باشگاه است. ما چند سال با هم کار کردیم و از لحاظ فنی به هم نزدیک هستیم.

وی در مورد احتمال غیبت شاگردانش مقابل استقلال به تسنیم گفت: ما نگفتیم مقابل استقلال بازی نمی‌کنیم؛ بلکه گفتیم برنامه‌ای برای این مسابقه نداریم. کمیته استیناف به ما گفته بود تا روز پنجم مرداد فرصت داریم مدارک خود را برای این دیدار ارسال کنیم که نبی هم نامه‌ای با همین مضمون به باشگاه ارسال کرد. ما بر همین اساس برای بازی با شاهین شهرداری بوشهر برنامه‌ریزی کردیم.

تیم فوتبال پارس جنوبی‌ جم , تیم فوتبال استقلال , سیداکبر پورموسوی | سید سیروس پورموسوی , فوتبال , تیم فوتبال پیکان تهران ,

سرمربی پارس جنوبی جم با بیان اینکه ممکن است مدارک این باشگاه در روزهای ششم یا هفتم مرداد بررسی شوند، اظهار داشت: کمیته مسابقات اصرار دارد این بازی را روز ششم مرداد برگزار کند و کمیته استیناف حداقل باید بگوید این بازی لغو شود تا درباره آن تصمیم بگیرد. این کمیته می‌توانست بگوید ما اسناد خود را تا دوم یا سوم مرداد بفرستیم. ما قبل از صدور رأی کمیته استیناف بازی نمی‌کنیم و آنها ابتدا باید بگویند بازی برگزار می‌شود یا نتیجه این دیدار، ۳ بر صفر به سود ما خواهد شد. بازی کردن ما پیش از صدور رأی اصلاً درست نیست.

پورموسوی در ادامه افزود: اتفاقات مربوط به این مسابقه، قبل از من رخ داده است، اما مدارک می‌گویند بازی باید ۳ بر صفر شود. نمی‌دانیم چه اتفاقی می‌افتد اما قبل از اعلام رأی کمیته استیناف با استقلال بازی نمی‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش کارهای فنی مربوط به دیدار با استقلال از جمله آنالیز حریف را انجام می‌دهد یا خیر، تصریح کرد: ما کار حرفه‌ای خود را انجام می‌دهیم و برنامه‌ریزی می‌کنیم. با این حال تیم برای هر مسابقه باید آمادگی روحی و روانی داشته باشد و با تمرکز کامل وارد زمین شود.

سرمربی پارس جنوبی با بیان دوباره این مطلب که او شاگردانش را پس از بازی با پیکان تعطیل کرد و برنامه خود را بر مبنای دیدار با شاهین قرار داده است، خاطرنشان کرد: انشاءالله اتفاق خوبی رقم بخورد و اگر حق را به هر کسی بدهند، مشکلی نداریم. اگر تصمیم بر تجدید مسابقه باشد، تلاش می‌کنیم خود را جمع و جور کنیم و آماده مسابقه شویم.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments