پاکدل: بزودی کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان را اعلام می‌کنیم

ورزشی 🔥 ۰۵ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

پاکدل: بزودی کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان را اعلام می‌کنیم

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم رییس فدراسیون هندبال گفت: ۶۰ تا ۷۰ درصد کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان مشخص است و به محض اینکه نهایی شود اعلام خواهیم کرد.
پاکدل: بزودی کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان را اعلام می‌کنیم

رییس فدراسیون هندبال گفت: ۶۰ تا ۷۰ درصد کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان مشخص است و به محض اینکه نهایی شود اعلام خواهیم کرد.

علیرضا پاکدل در خصوص انتخاب کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان و برنامه‌ریزی برای تیم ملی هندبال اظهار کرد: ۶۰ تا ۷۰ درصد کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان مشخص است و به محض اینکه نهایی شود حدودا تا ۱۰ روز دیگر اعلام خواهیم کرد. البته هنگامی که نمی‌توانیم اردویی هم برگزار کنیم برای چه عجله کنیم؟ در حال حاضر تکلیف اردوهای تیم ملی جوانان و نوجوانانمان نیز مشخص نیست و برگزاری مسابقات هم مشخص نیست.

وی افزود: قرار است امرز با حضور مسئولان فدراسیون و نواب رییس بانوان جلسه راهبردی داشته باشیم و تصمیماتی در خصوص تیم ملی هندبال بانوان گرفته شود. باید چند مورد در این جلسه مطرح و در مورد آن به نتیجه برسیم. امروز در این جلسه مسائل فنی عنوان می شود و نتیجه‌گیری خواهیم داشت.

وی در ادامه در خصوص عدم حضور دو نماینده ایران در جام باشگاههای آسیا گفت: ما به هر دو تیم قهرمان و نایب قهرمان نامه زدیم تا اعلام آمادگی کنند. حتی به تیم دوم و سوم هم نامه زدیم که هیچ کدام از تیم‌ها برای حضور در جام باشگاه‌ها اعلام حضور نکردند.

وی افزود: احتمالا مسئولان باشگاه‌ها شرایط را سنجیده اند. در این مسابقات کره جنوبی و شمالی، قزاقستان (۳تیم) و … هم نماینده خواهند داشت. تیم‌ها هزینه می‌کنند و می‌خواهند که دیده شوند. در نتیجه با وجود شرایط ترجیح داده اند که شرکت نکنند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments