واکنش فدراسیون پزشکی ورزشی به سرنوشت لیگ‌برتر

ورزشی 🔥 ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

واکنش فدراسیون پزشکی ورزشی به سرنوشت لیگ‌برتر

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد که تصمیم‌گیری در مورد اینکه لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می‌شود یا خیر جمعی است.
واکنش فدراسیون پزشکی ورزشی به سرنوشت لیگ‌برتر

سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد که تصمیم‌گیری در مورد اینکه لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می‌شود یا خیر جمعی است.

به گزارش ایسنا، رضا سعیدی با اشاره به اینکه بسیاری از تیم‌ها تست‌های PCR یا تست‌های مولکولی تشخیصی ویروس کووید ۱۹ را انجام داده‌اند، گفت: در برخی از باشگاه‌ها متاسفانه تعداد اندکی از تست‌ها مثبت شده است که آن‌ها نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و طبیعتا نتایج ارزیابی تیم‌ها به اطلاع سازمان لیگ رسیده می‌شود تا بتوان تصمیمات لازم را اتخاذ کرد.

وی ادامه داد: همچنین کمیته علمی در فدراسیون هر روز نتایج را مورد ارزیابی قرارداده و تشکیل جلسه می‌دهد و با همکاری سازمان لیگ این کار را انجام خواهد داد تا بتوان در مورد مقوله چگونگی اجرای تمرینات و برگزاری مسابقات به نتیجه رسید.

سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی در این گفت‌وگو تلویزیونی با بیان اینکه در ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش و نیز فدراسیون پزشکی ورزشی نهایت سعی خود را خواهیم کرد تا مسابقات به گونه‌ای سالم و با اجرای حداکثری دستورالعمل‌ها انجام شود، عنوان کرد: طبیعی است که با چالش‌های زیادی همراه خواهیم بود و هنوز زمان نیاز است تا ارزیابی کامل انجام شود.

سعیدی ادامه داد: اینکه لیگ قطعا برگزار می‌شود یا نمی‌شود تصمیمی جمعی است و در نهایت از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال گرفته می‌شود و در حوزه سلامت نیز فدراسیون پزشکی ورزشی مشاوره‌های لازم را به سازمان لیگ ارائه خواهد کرد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments