واکنش سرمربیان تیم‌های لژیونرهای ایرانی به از سرگیری لیگ ستارگان قطر

ورزشی 🔥 ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

واکنش سرمربیان تیم‌های لژیونرهای ایرانی به از سرگیری لیگ ستارگان قطر

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم سرمربیان تونسی و اسپانیایی تیم‌های السیلیه و الشحانیه به از سرگیری لیگ ستارگان قطر واکنش نشان دادند.
واکنش سرمربیان تیم‌های لژیونرهای ایرانی به از سرگیری لیگ ستارگان قطر

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه استاد الدوحه قطر، سامی طرابلسی، سرمربی تیم السیلیه گفت: اکنون با توجه به تصمیم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ستارگان قطر برای از سرگیری رقابت‌ها چشم‌انداز روشنی داریم. تردیدی نیست که دولت نیز ایمنی و سلامت مردم را در نظر گرفته و دستورالعمل‌های بهداشتی برای شروع دوباره رقابت‌ها وجود خواهند داشت. ما از بازگشت لیگ ستارگان قطر استقبال می‌کنیم و اقدامات پیشگیرانه مرتبط با ویروس کرونا را انجام می‌دهیم.

وی در ادامه افزود: در شرایط کنونی می‌توانیم با اطلاع از زمان آغاز لیگ ستارگان قطر برنامه تمرینی مناسبی را تهیه کنیم. زمان کافی را تا شروع رقابت‌ها پیش رو داریم و تنها مشکل‌مان وسواس در برگزاری بازی‌های دوستانه است.

ژوزه مورسیا، سرمربی تیم الشحانیه نیز اظهار داشت: این تصمیم برای ما به‌عنوان سرمربی که منتظرش بودیم بسیار مهم است. اکنون باید متناسب با زمانی که در اختیار داریم برنامه آماده‌سازی خوبی را تعیین کنیم. شکی ندارم که سلامتی جامعه اولویت همه است و آغاز دوباره لیگ ستارگان قطر براساس پایبندی به دستورالعمل‌های بهداشتی صورت خواهد گرفت. ما از آنها در تمرینات و رقابت‌ها پیروی می‌کنیم.

لیگ ستارگان قطر یکم تیر از سر گرفته خواهد شد. مرتضی پورعلی‌گنجی (العربی)، رامین رضاییان (الشحانیه) و کریم انصاری‌فرد (السیلیه) در این لیگ بازی می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments