نوازی: مطرح کردن نام‌حجازی و قلعه‌نویی از روی حسادت است/کسی نباید با نام استقلال خودش را مطرح کند

ورزشی 🔥 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

نوازی: مطرح کردن نام‌حجازی و قلعه‌نویی از روی حسادت است/کسی نباید با نام استقلال خودش را مطرح کند

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم محمد نوازی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: افرادی که نام مرحوم‌ناصر حجازی و امیر قلعه‌نویی را می‌آورند، حسادت می‌کنند.‌
نوازی: مطرح کردن نام‌حجازی و قلعه‌نویی از روی حسادت است/کسی نباید با نام استقلال خودش را مطرح کند

محمد نوازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه باشگاه استقلال از هواداری درخواست کمک کرده بود که سندسازی کرده و پولی به حساب دیاباته و میلیچ واریز نکرده بود، اظهار داشت: هر کسی به استقلال می‌آید، وعده می‌دهد اما اجرایی نمی‌شود. سال گذشته نیز یکسری افراد دور و بر باشگاه بودند که وعده‌های مختلفی دادند، اما آنها بیشتر دنبال مطرح کردن خودشان بودند.

وی افزود: حساسیت روی استقلال و پرسپولیس و حرف‌وحدیث‌ها زیاد است، به همین دلیل، هر کسی می‌خواهد خودش را از طریق این دو تیم مطرح کند. استقلال پیش از انقلاب بالغ بر ۲۰ رشته ورزشی داشت، اما امروز تنها یک تیم بزرگسال دارد و به پایه‌ها نیز توجهی نمی‌کنند. آقایان در مدیریت یک تیم‌ مانده‌اند و نمی‌دانند چه کار کنند.

بازیکن‌پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به سندسازی هوادار خارج نشین برای پرداخت بخشی از مطالبات هروویه میلیچ و شیخ دیاباته دو بازیکن خارجی استقلال گفت: احمد سعادتمند به تازگی مدیر استقلال شده و مدیریت کردن در شرایط فعلی سخت است، اما هر کسی نباید به خاطر اسم استقلال به هواداران لطمه بزند. برخی‌ها تنها دنبال مطرح کردن خودشان هستند. مدیران استقلال به جای اعتماد به این افراد، باید خودشان چاره‌ای بیاندیشد. این روزها نه تمرین هست نه مسابقه‌ای. اگر فردا روزی بازی‌ها شروع شود، دیگر اقدام هر کاری فایده‌ای ندارد.

نوازی در ادامه در خصوص درگیری لفظی بین امیر قلعه‌نویی و افشین پیروانی در رسانه‌ها گفت: هر کسی در این فوتبال جایگاه و شخصیتی دارد، اما برخی دوستان در تیم رقیب جو گیر می‌شوند و هر حرفی می‌زنند. آقایان فکر می‌کنند ما نمی‌توانیم جواب دهیم، در صورتی که به شخصیت خودمان اجازه نمی‌دهیم جواب این افراد را بدهیم. ما خیلی چیزها می‌دانیم و از خیلی اتفاقات باخبریم. اتفاقات زیادی در تیم‌ ملی برای من افتاد که همین آقایان باعث و بانی‌اش بودند. ما داخل زمین رقیب هستیم، اما بیرون از آن نباید فوتبالی همدیگر را بزنیم. قرار نیست چون با قلعه‌نویی مشکل دارید، اسم‌تان را در رسانه‌ها مطرح کنید. شاید من شخصا مشکلاتی با قلعه‌نویی داشته باشم و حرف‌هایی در تنهایی بزنم، اما نباید به رسانه‌ها بکشانم.

وی در واکنش به اینکه پیروانی با مطرح کردن نام‌ مرحوم ناصر حجازی و امیر قلعه‌نویی دنبال تنش بین استقلالی‌هاست،گفت: مطرح کردن این مسائل نشان دهنده شخصیت افراد است. اینکه نام حجازی اسطوره ایران و استقلال و قلعه‌نویی بهترین مربی داخلی را می‌آورند، از حسادت‌شان است. مردم شخصیت اینها را می‌شناسند، اما به نظرم مطرح کردن این مسائل از ‌بی‌شخصیتی افراد است.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments