نجمه خدمتی: امیدوارم اردوها زودتر آغاز شود/ علاقه باشد خستگی معنا ندارد

ورزشی 🔥 ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

نجمه خدمتی: امیدوارم اردوها زودتر آغاز شود/ علاقه باشد خستگی معنا ندارد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم ملی‌پوش تیراندازی گفت: در اردوها با کمبود فشنگ و امکانات مواجهیم اما به دلیل علاقه‌ای که به این رشته داریم خسته نمی‌شویم.
نجمه خدمتی: امیدوارم اردوها زودتر آغاز شود/ علاقه باشد خستگی معنا ندارد

ملی‌پوش تیراندازی گفت: در اردوها با کمبود فشنگ و امکانات مواجهیم اما به دلیل علاقه‌ای که به این رشته داریم خسته نمی‌شویم.

نجمه خدمتی در گفت و گو با ایسنا، در مورد روند تمرینی خود با توجه به مجوز بازگشایی رشته‌های انفرادی گفت: از ابتدای اسفند در قرنطینه خانگی هستیم و به صورت آنلاین و زیر نظر مربی مان الهام هاشمی تمرینات را ادامه می‌دهیم. نسبت به اینکه تمرینات غیر حضوری است اما خوب پیش می‌رود چون با برنامه‌ریزی و دقیق است. تمرینات به صورت همزمان و آنلاین در اسکایپ انجام می‌شود و تصویری می‌توانیم عملکردمان را به نمایش بگذاریم.

وی در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی تیراندازی گفت: حرف از آغاز اردوها هست اما هنوز زمان آن مشخص نیست. نمی‌دانم چه زمانی اما قرار است به زودی اردوها برگزار شود. واقعا دلم برای اردوها تنگ شده است اما این تعطیلی سبب شد بیشتر در کنار خانواده‌ام باشم. ۱۳ سال است که تیراندازی می‌کنم و از سال ۸۹ نیز عضو تیم ملی شدم، خیلی از خانواده دور بودم. این سه ماه سبب شد که بیشتر کنار خانواده باشم و کمی رفع دلتنگی شود. دلتنگ تمرینات و اردوها هم شده‌ام و امیدوارم هر چه زودتر شرایط بهتر شود و بتوانیم اردوها را آغاز و سطح آمادگیمان را بالا ببریم.

خدمتی افزود: امیدوارم به زودی تمرینات خانگی برای رشته‌های ما که انفرادی است تمام شود. در رشته ما هیچ تماسی وجود ندارد و شرایط نسبت به بسیاری از رشته های ورزشی بهتر است. امیدوارم زودتر اردوهای ما از سر گرفته شود و بتوانیم به سطح آمادگی بالایی برسیم.

ملی‌پوش تیراندازی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود برگزاری اردوها سبب خستگی ملی پوشان است گفت: اینطور نیست. چون با علاقه پیش می‌رویم در اردوها هیچ خستگی نداریم. در اردوها با کمبود امکانات و فشنگ مواجهیم اما به سبب علاقه ای که به این رشته داریم و همچنین به خاطر بالا بردن پرچم ایران خسته نمی‌شویم. همیشه با قدرت در مسابقات و اردوها حضور داشتیم و این‌ها به سبب دعای خیر مردم بوده است.

خدمتی در خصوص برگزار نشدن مسابقات جهانی گفت: اگر مسابقات کلا برگزار نشود در روند آماده‌سازی تاثیری نخواهد داشت، چون مشکل برای همه جهان است. اما اگر برگزار شود و ما اعزام نشویم ۱۰۰ درصد رقبا قوی‌تر خواهند شد. تیراندازی نیاز به کسب تجربه دارد و اگر ما در مسابقات شرکت نکنیم شرایط برایمان سخت تر می‌شود. امیدوارم که هر چه زودتر مسابقات و همچنین اردوهایمان به روال قبل برگردد. در حال حاضر رقبای ما در برخی از کشورها مثل ما اردوهای غیر حضوری دارند اما برخی از رقبای ما هم اردوهایشان را از سر گرفته‌اند.

دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی اینچئون در پاسخ به این سوال که اگر المپیک لغو شود چه برنامه‌ای خواهد داشت گفت: امیدوارم المپیک برگزار شود. سال‌ها قبل، المپیک به خاطر جنگ‌های جهانی لغو شده اما فکر نمی‌کنم قدرت ویروس کرونا اندازه جنگ‌ جهانی زیاد باشد که المپیک لغو شود. ان شاءالله برگزار می‌شود و ما هم با قدرت در آن حاضر می‌شویم. در حال حاضر هم تلاش خود را می‌کنیم و امیدوار هستیم. بعد از المپیک هم برنامه‌های خود را ادامه می‌دهم و برای بهتر شدن تلاش می‌کنم تا بتوانم در المپیک ۲۰۲۴ نیز حضور داشته باشم.

خدمتی در خصوص پویش کمک به مردم که در این روزهای کرونایی راه‌اندازی کرده است گفت: چند ماه که به دلیل شیوع کرونا وقت آزادتری داشتم شرایطی را فراهم کردم که به سهم خودم و به عنوان عضو کوچکی از خانواده ورزش به نیازمندان کمک شود. تا امسال در هلال احمر بودم اما به دلیل وقت آزادتری که به دلیل تعویق المپیک فراهم شد بیشتر بیرجند ماندم و پویشی راه‌اندازی کردم تا با کمک دوستانم بتوانیم به بخشی از مردم کمک کنیم.
انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments