ناراحتی شدید نامجومطلق از غیبت دیاباته و میلیچ

ورزشی 🔥 ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ناراحتی شدید نامجومطلق از غیبت دیاباته و میلیچ

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران از غیبت شیخ دیاباته، میلیچ و نرسیدن تعدادی از بازیکنان استقلال به قطر به شدت ناراحت است.
ناراحتی شدید نامجومطلق از غیبت دیاباته و میلیچ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، استقلال در حالی برای ادامه حضور در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در قطر به سر می‌برد که تعداد قابل توجهی از بازیکنان این تیم هنوز خودشان را به دوحه نرسانده‌اند. قرار بود شیخ دیاباته و میلیچ در اولین روز از تمرین استقلال در قطر در کنار این تیم باشند اما آنها هنوز خودشان را به کادر فنی معرفی نکرده‌اند. آنها ظاهرا با مشکل تاخیر پروازها و تهیه بلیت مواجه هستند اما غیبت این دو بازیکن با ناراحتی شدید نامجومطلق همراه شده است.

از طرفی تعدادی از بازیکنان استقلال هم همچنان در تهران هستند و غیبت آنها در دوحه نیز با ناراحتی سرمربی آبی‌ها همراه شده است. نامجومطلق منتظر است تا بازیکنانی مثل فرشید اسماعیلی، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور، عارف غلامی، علی کریمی، شاهین طاهرخانی، پورحمیدی و … به اردوی استقلال در دوحه اضافه شوند.

انتهای پیام/

منبع

همچنین بخوانید:  موافق برگزاری پلی‌آف فوتسال بانوان باوجود وضعیت قرمز خوزستان نیستیم

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of