ملی‌پوش والیبال بانوان: با جوان‌گرایی نتیجه گرفتیم

ورزشی 🔥 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ملی‌پوش والیبال بانوان: با جوان‌گرایی نتیجه گرفتیم

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم بانوی والیبالیست وضعیت والیبال بانوان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در لیگ سال گذشته جوان‌ها فرصت بیشتری برای بازی داشتند.
ملی‌پوش والیبال بانوان: با جوان‌گرایی نتیجه گرفتیم

بانوی والیبالیست وضعیت والیبال بانوان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در لیگ سال گذشته جوان‌ها فرصت بیشتری برای بازی داشتند.

آیتک سلامت، بازیکن تیم باریج اسانس کاشان در گفت‌وگو با ایسنا در مورد وضعیت والیبال بانوان بیان کرد: قرار بود امسال پلی‌آف داشته باشیم اما به دلیل شیوع کرونا این مرحله برگزار نشد و پایان لیگ را از اواخر بهمن اعلام کردند. اکنون هم با توجه به شرایط، در خانه تمرین و آمادگی‌ام را حفظ می‌کنم تا بعد از این بیماری ببینیم که چه مسابقاتی در نظر گرفته می‌شود.

او در مورد وضعیت لیگ برتر در سال ۹۸ گفت: اسپانسرها سرمایه‌گذاری کرده بودند و ۹ تیم در جدول مسابقات حضور داشتند که نکته مثبتی بود اما برخی تیم‌ها  ملی‌پوش نداشتند و بازیکنانشان جوان و بی‌تجربه‌ بودند در نتیجه سطح عملکرد تیم‌شان پایین آمد. البته در نیم‌فصل دوم خیلی بهتر شدند. علاوه بر این امسال بیشتر به جوان‌ترها فرصت بازی داده شد. بیشتر بازیکنان تیم ما هم جوان بودند و نتیجه هم گرفتیم اما حیف که مسابقات نیمه تمام ماند.

این بازیکن در ادامه بیان کرد: وقفه‌ای به خاطر اعزام تیم ملی به انتخابی المپیک در جریان لیگ اتفاق افتاد که اگر آن اعزام نبود، زمان لازم برای برگزاری مرحله پلی‌آف را داشتیم. البته مسابقات انتخابی المپیک خیلی خوب بود و تجربه به دست آوردیم.

سلامت در مورد شرکت در مسابقات انتخابی المپیک گفت: اعزام خوبی بود. تیم ملی بزرگسالان سال گذشته به قهرمانی آسیا اعزام شد و با اینکه نتیجه نگرفت اما مجوز حضور در انتخابی المپیک را به دست آورد. فدراسیون هم با این فکر که تیم ایران به المپیک صعود نمی‌کند به دنبال اعزام تیم جوانان بود تا تجربه کسب کنند. خوشبختانه تجربه خوبی هم بود و مسابقه با بازیکنان بزرگسال کشورهایی چون کره جنوبی و قزاقستان مزیت داشت که تاثیر آن را هم در لیگ دیدیم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments