مذاکره دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان با مسئولان سایپا

ورزشی 🔥 ۱۴ دی ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مذاکره دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان با مسئولان سایپا

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم احمد گوهری دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در حال مذاکره با مسئولان باشگاه سایپاست تا شاید رضایت آنها را برای رفع محرومیت خود جلب کند.
مذاکره دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان با مسئولان سایپا

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احمد گوهری دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان در بازی با پیکان به دلیل اخراج مقابل ماشین‌سازی محروم بود که این بازی در نهایت با شکست خانگی نفت همراه شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

براساس این گزارش، گوهری در بازی فردا برابر صنعت نفت هم غایب است چرا که هنوز طلب باشگاه سایپا را پرداخت نکرده است. این در حالی است که کمیته انضباطی گوهری را به دلیل عدم پرداخت بدهی ۲۰۰ میلیونی‌اش به باشگاه سایپا سه جلسه محروم کرده است و اگر دروازه‌بان نفت این پول را پرداخت نکند محرومیتش به شش ماه خواهد رسید.

مسئولان کمیته انضباطی از چند هفته پیش در مورد مشکل گوهری به باشگاه نفت مسجدسلیمان نامه زده بودند که ظاهراً مسئولان نفت این موضوع را به اطلاع گوهری نرساندند. اتفاقات اخیر باعث ناراحتی گوهری و همچنین مجتبی حسینی سرمربی نفت شده است، ولی دروازه‌بان این تیم در تلاش است تا هر چه زودتر این مشکل را برطرف کند.

گوهری در حال مذاکره با مسئولان باشگاه سایپاست تا این مشکل را برطرف کرده و دوباره فرصت بازی برای نفت مسجدسلیمان را پیدا کند. گوهری حتی امروز هم در باشگاه سایپا حاضر شد.

انتهای پیام/

منبع

همچنین بخوانید:  سمیه یزدانی: دو هفته در اسپانیا قرنطینه کامل بودم/در اروپا پیشرفت زیادی می‌کنم

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments