متن کامل نامه تهدیدآمیز مربی پیشین استقلال به مسئولان باشگاه + عکس

ورزشی 🔥 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

متن کامل نامه تهدیدآمیز مربی پیشین استقلال به مسئولان باشگاه + عکس

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم مربی پیشین تیم فوتبال استقلال به دلیل عدم دریافت مطالباتش، این باشگاه را تهدید کرده و به آبی‌پوشان مهلت داده بود پولش را بدهند؛ اتفاقی که هنوز رخ نداده است.
متن کامل نامه تهدیدآمیز مربی پیشین استقلال به مسئولان باشگاه + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارتین فورکل مربی بدنساز و دستیار وینفرد شفر، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در نامه‌ای خطاب به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه استقلال خواهان دریافت مطالباتش شده است. او تا ۹ اردیبهشت به آبی‌پوشان فرصت داده بود تا ۱۹ هزار دلار باقی مانده‌اش را بدهند، اتفاقی که تا این لحظه رخ نداده است.

در متن نامه فورکل که یک هفته پیش ارسال شده، می‌خوانیم:

«موضوع: اطلاع‌رسانی در خصوص آغاز فرآیند انضباطی

ما به موضوع فوق‌الذکر اشاره داشته و همچنین به تحقیقات انجام شده توسط فیفا استناد می‌کنیم که می‌توانید از طریق نامه‌نگاری‌های قبلی موارد را پیگیری کنید.

با توجه به موارد فوق و مطابق با بند ۵۲ قانون انضباطی فیفا پیگرد قانونی علیه باشگاه استقلال بابت نقض بالقوه موارد زیر را شروع خواهیم کرد:

بند ۱۵ قانون انضباطی فیفا و بند ۶۴ قانون انضباطی فیفا: عدم احترام به حکمی که توسط یک نهاد، کمیته یا سازمان زیرمجموعه فیفا یا دادگاه داوری بین‌المللی ورزش (CAS) به تصویب رسیده باشد.

به علاوه مایلیم به اطلاع شما برسانیم که این موضوع در تاریخ ۱۱ می سال ۲۰۲۰ به یکی از اعضای کمیته انصباطی فیفا اعلام خواهد شد.

بر این اساس از طرف نامبرده (باشگاه استقلال) درخواست می‌شود حداکثر ظرف مدت ۶ روز از زمان ارسال این نامه، ادعای خودش در خصوص این موضوع همراه با مدارکی که هرگونه پرداختی را به اثبات برساند به دبیرخانه فیفا ارائه کند. چنانچه در مهلت مقرر اقدامی انجام نشود، کمیته انضباطی فیفا با استفاده از مستندات موجود در پرونده  تصمیم‌گیری خواهد کرد.

از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران درخواست می‌شود این نامه را به دست باشگاه استقلال برساند.»

در زیر تصویر نامه فورکل را مشاهده می‌کنید:

تیم فوتبال استقلال , فوتبال ,

به گزارش تسنیم علی خلف مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال چند روز پیش در این باره گفته بود: حدود ۱۹ هزار دلار از طلب فورکل باقی مانده و باشگاه در تلاش است این مبلغ را به حسابش واریز کند. ما از فیفا زمان می‌گیریم و پول این مربی را پرداخت می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments