فریده شجاعی: تیم‌ها موافقت کنند، پایان لیگ بسکتبال بانوان را اعلام می‌کنیم

ورزشی 🔥 ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

فریده شجاعی: تیم‌ها موافقت کنند، پایان لیگ بسکتبال بانوان را اعلام می‌کنیم

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال می‌گوید برای مشخص شدن وضعیت لیگ برتر بسکتبال بانوان با تیم‌های حاضر در فینال صحبت می‌کند و در صورت موافقت آنها پایان لیگ را اعلام می‌کنند.
فریده شجاعی: تیم‌ها موافقت کنند، پایان لیگ بسکتبال بانوان را اعلام می‌کنیم

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال می‌گوید برای مشخص شدن وضعیت لیگ برتر بسکتبال بانوان با تیم‌های حاضر در فینال صحبت می‌کند و در صورت موافقت آنها پایان لیگ را اعلام می‌کنند.

به گزارش ایسنا، دیدار برگشت فینال بین تیم‌های گروه بهمن تهران و بانوان شهر گرگان به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد. هرچند فدراسیون بسکتبال پایان لیگ برتر مردان را اعلام کرد اما می‌گوید دیدار برگشت بانوان در شرایط مناسب برگزار می‌شود.

فریده شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد برگزاری دیدار فینال بانوان بیان کرد: تنها یک یا دو بازی از فینال باقی مانده است و می‌توان آن را در هر زمانی برگزار کرد، حتی می‌توان در ماه رمضان و بعد از افطار بازی را انجام داد. البته وزارت ورزش دستور داده که تا پایان اردیبهشت فعالیت‌های ورزشی لغو شود، بنابراین باید ببینیم که بعد از این زمان چه تصمیمی می‌گیریم اما تا الان قرار بر این است که بازی برگزار شود. دو هفته هم به تیم‌ها فرصت تمرین می‌دهیم و سپس بازی را برگزار می‌کنیم.

او در ادامه افزود: با تیم گروه بهمن صحبت کرده‌ایم و قرار است با تیم بانوان شهرگرگان هم حرف بزنیم. در صورت تصمیم‌گیری برای پایان لیگ شرایط به نفع تیم بهمن است چون در دور گروهی باخت نداشته و بازی رفت فینال را هم در خانه گرگان پیروز شده است. اگر تیم‌ها موافقت کنند پایان لیگ را اعلام می‌کنیم در غیر این صورت بازی باید برگزار شود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سوال که با تیم گرگان برای اعلام‌ پایان لیگ بدون برگزاری بازی فینال صحبت نشده است؟ گفت: منتظر بودیم تا وضعیت لیگ مردان مشخص شود. تا الان که نتیجه جلسات برگزاری مسابقه بوده اما همین روزها با بانوان شهر گرگان صحبت می‌کنیم که ببینیم چه تصمیمی دارند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments