فریده شجاعی: اعزام دختران بسکتبال به بازی‌های ساحلی مشکلی ندارد

ورزشی 🔥 ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

فریده شجاعی: اعزام دختران بسکتبال به بازی‌های ساحلی مشکلی ندارد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال در مورد اعزام تیم بسکتبال سه نفره بانوان به بازی‌های ساحلی آسیایی گفت: هیچ مشکلی برای شرکت در این مسابقات نداریم و اگر دعوت شویم تیم را اعزام می‌کنیم.
فریده شجاعی: اعزام دختران بسکتبال به بازی‌های ساحلی مشکلی ندارد

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال در مورد اعزام تیم بسکتبال سه نفره بانوان به بازی‌های ساحلی آسیایی گفت: هیچ مشکلی برای شرکت در این مسابقات نداریم و اگر دعوت شویم تیم را اعزام می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، بازی‌های ساحلی آسیایی آذرماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود و برای اولین بار تیم بسکتبال سه نفره بانوان هم قرار است به این مسابقات اعزام شود. البته بانوان ایران سال گذشته نیز شانس حضور در این بازی‌ها را داشتند اما به دلیل مخالفت مسئولان تیم اعزام نشد.

فریده شجاعی، نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال در مورد اعزام تیم بانوان به ایسنا گفت: ما دوره قبل این مسابقات را که به میزبانی قطر برگزار شد به این دلیل از دست دادیم که فکر می‌کردند بانوان باید با لباس ساحلی و مناسب دریا بازی کنند در صورتی که اسمش ساحلی است اما در زمین بسکتبال سه نفره و با شرایط و مقرارت این رشته برگزار می‌شود چون بازیکنان باید دریبل بزنند و در شن و ماسه نمی‌شود توپ را به زمین زد به همین دلیل هیچ مشکلی نداریم و همچون مسابقات جهانی و آسیایی است که تا به حال شرکت کرده‌ایم. بنابراین اگر دعوتمان کنند، اعزام می‌شویم.

او به زمان شروع اردوها اشاره کرد و گفت: بسکتبال جزو ورزش‌های پرخطر و پرتماس قرار گرفته است، به همین دلیل هنوز مجوز شروع بازی و تمرینات را به ما نداده‌اند. منتظر هستیم مجوز زیر نظر فدراسیون پزشکی ورزشی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ما داده شود تا تمریناتمان را شروع کنیم. در ادامه هم تصمیم می‌گیریم که چکار کنیم چون بازیکنان چند ماه تمرین نکرده‌اند.

شجاعی در مورد مسابقات انتخابی المپیک بیان کرد: وضعیت این مسابقات هم هنوز مشخص نیست و ما منتظر برنامه‌های فیبا (فدراسیون جهانی بسکتبال) هستیم تا براساس آن برنامه‌ریزی کنیم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments