فخری: مطمئناً در ۳ تا ۴ رشته دیگر هم سهمیه المپیک خواهیم گرفت/ تعویق بازی‌ها نمی‌تواند به سود یا ضرر کشوری باشد

ورزشی 🔥 ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

فخری: مطمئناً در ۳ تا ۴ رشته دیگر هم سهمیه المپیک خواهیم گرفت/ تعویق بازی‌ها نمی‌تواند به سود یا ضرر کشوری باشد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی گفت: تاکنون در ۱۱ رشته ورزشی سهمیه به دست آورده‌ایم و مطمئناً در سه تا چهار رشته ورزشی دیگر هم کسب سهمیه خواهیم کرد.
فخری: مطمئناً در 3 تا 4 رشته دیگر هم سهمیه المپیک خواهیم گرفت/ تعویق بازی‌ها نمی‌تواند به سود یا ضرر کشوری باشد

پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی درباره وضعیت تیم‌های ملی کشورمان برای حضور در المپیک پیش رو گفت: تاکنون ورزشکاران کشورمان موفق شده‌اند که ۵۲ سهمیه را در بازی‌های المپیک پیش رو کسب کنند. این تعداد سهمیه نسبت به سال‌های گذشته عدد خوبی است. کاروان ورزشی کشورمان به دنبال کسب ۱۲ تا ۱۸ سهمیه است که برنامه‌ریزی‌های لازم هم در این خصوص انجام شده است. امیدواریم که حداقل در سه رشته ورزشی دیگر کسب سهمیه کنیم. تاکنون در ۱۱ رشته ورزشی سهمیه به دست آورده‌ایم و مطمئناً در سه تا چهار رشته ورزشی دیگر هم کسب سهمیه خواهیم کرد و به عددی که مدنظر کاروان ورزشی کشورمان است، می‌رسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که پیش‌بینی شما از المپیک پیش رو چیست و آیا وقفه‌ای که به وجود آمد به نفع ما شد، تصریح کرد: سال گذشته سه مدال‌آور اصلی ورزش کشورمان یعنی حسن یزدانی، حمیده عباسعلی و سهراب مرادی در آسیب‌دیدگی بسیار شدید و جراحی بودند. در آن زمان اعلام شد تعویق بازی‌ها اتفاق خوبی بود، اما ما رسماً اعلام کردیم که به هیچ عنوان نمی‌تواند به نفع یا ضررمان باشد، چراکه ممکن است این اتفاق سال آینده برای ورزشکاران دیگر رخ دهد که این اتفاق هم افتاد. تعدادی از ستارگان ما بعضاً دچار آسیب‌دیدگی‌های شدید شدند. این مسئله‌ای است که فقط گریبانگیر کشور ما نیست. به طبع تعویق بازی‌ها نمی‌تواند به سود یا ضرر هر کشوری باشد.

فخری که با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: البته از این منظر که فرصتی برای تمرین بیشتر جهت آمادگی بالاتر نصیب رشته‌های ورزشی شد، نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. مطمئناً ورزشکاران وقت خوبی برای تمرین پیدا کردند و تمرینات خوبی هم داشته‌اند.

رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی خاطرنشان کرد: به طور رسمی از مرداد سال جاری تمرینات را در تمام رشته‌های ورزشی آغاز کردیم. اجازه برگزاری اردوهای ملی به صورت قرنطینه از وزارت بهداشت گرفته شد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، قهرمانان شروع به تمرین کردند.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments