عذرخواهی فلسطین از رویارویی با عراق

ورزشی 🔥 ۲۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

عذرخواهی فلسطین از رویارویی با عراق

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم فدراسیون فوتبال فلسطین با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق از انجام دیدار تدارکاتی با تیم ملی این کشور عذرخواهی کرد.
عذرخواهی فلسطین از رویارویی با عراق

فدراسیون فوتبال فلسطین با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق از انجام دیدار تدارکاتی با تیم ملی این کشور عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم پیش از این فدراسیون‌های فوتبال فلسطین و عراق در خصوص برگزاری یک مسابقه تدارکاتی در تاریخ ۱۴ آگوست در شهر اربیل به توافق رسیده بودند اما فدراسیون فوتبال فلسطین با ارسال نامه‌ای به طرف عراقی اعلام کرد امکان برگزاری این بازی وجود ندارد به همین دلیل از مسئولان فدراسیون عراق عذرخواهی می‌کند.

کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق طبق درخواست کاتانتس سرمربی تیم ملی این کشور به دنبال برگزاری ۳ بازی تدارکاتی است که دیدار با تیم‌های ملی عمان و سوریه قطعی شده و عراقی‌ها با توجه به لغو مسابقه برابر فلسطین به دنبال مذاکره با دیگر کشورهای منطقه خواهند بود تا برنامه سومین بازی تدارکاتی حریف تیم ملی ایران هم مشخص شود.

فلسطین، سومین حریف تدارکاتی عراق پیش از دیدار با هنگ کنگ است

انتهای پیام/

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments