عباسی: رادولوویچ به ذوب‌آهن تعهد داشت و باید به ایران برمی‌گشت

ورزشی 🔥 ۰۱ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

عباسی: رادولوویچ به ذوب‌آهن تعهد داشت و باید به ایران برمی‌گشت

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که سرمربی مونته‌نگرویی این تیم باید به تعهداتش در قبال ذوبی‌ها عمل می‌کرد.
عباسی: رادولوویچ به ذوب‌آهن تعهد داشت و باید به ایران برمی‌گشت

محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: تمرینات ما زیر نظر آقای استکی ادامه دارد و چند روز پیش هم یک بازی دوستانه برابر سپاهان انجام دادیم. البته با توجه به فشار تمرینات و سرحال نبودن بدن‌ها، این بازی را واگذار کردیم، ولی طبیعتاً می‌توانیم روی نقاط ضعف خودمان بیشتر کار کنیم و با آمادگی بیشتری بازی‌ها را ادامه دهیم.

وی با اشاره به عدم بازگشت رادوولویچ به ایران خاطر نشان کرد: در مجموع اعتقاد دارم که نمی‌توان خیلی راحت در این زمینه قضاوت کرد. این مربی دلایل خاص خودش را برای عدم بازگشت به ایران عنوان کرده است، ولی اعتقاد من این است که رادولوویچ باید به تعهدات خود در قبال باشگاه ذوب‌آهن عمل می‌کرد و به ایران برمی‌گشت. این مربی با ذوب‌آهن قرارداد دارد و از طرفی ظاهراً باشگاه هم تعهدنامه گرفته که این مربی به ایران برگردد، اما فعلاً این اتفاق رخ نداده است.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که «آیا ذوب‌آهن باید سرمربی جدید انتخاب کند؟»، خاطرنشان کرد: باشگاه منتظر است تا رادولوویچ انصراف خود را به صورت کتبی اعلام کند تا در آینده دچار مشکل نشود. اینکه مسئولان باشگاه قرار است چه تصمیمی بگیرند به خودشان مربوط است و باید به‌عنوان بازیکن تابع باشگاه باشیم. فعلاً که زیر نظر آقای استکی تمرین می‌کنیم و آماده مسابقات می‌شویم.

عباسی در پایان تصریح کرد: ما شرایط حساسی در جدول داریم و باشگاه هر چه زودتر باید تصمیم خود را در مورد کادر فنی بگیرد.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments