سلطانی‌فر: واگذاری پرسپولیس و استقلال به نفع پیشرفت ورزش کشور و حل شدن مسائل دو باشگاه است

ورزشی 🔥 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سلطانی‌فر: واگذاری پرسپولیس و استقلال به نفع پیشرفت ورزش کشور و حل شدن مسائل دو باشگاه است

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم وزیر ورزش و جوانان، تمرکز ویژه مسئولین وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی‌سازی و بورس را باعث فراهم شدن زمینه لازم برای خصوصی‌سازی عنوان کرد.
سلطانی‌فر: واگذاری پرسپولیس و استقلال به نفع پیشرفت ورزش کشور و حل شدن مسائل دو باشگاه است

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، بیست و نهمین جلسه بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته برای آماده سازی باشگاه‌های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس جهت واگذاری به بخش خصوصی  با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونین ذیربط، عصر امروز در وزارتخانه برگزار شد.

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان با تشکر از اهتمام اعضاء شرکت کننده و مدیران  دو باشگاه  اظهار داشت:بعد از مصوبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در هیئت عالی واگذاری که با حضور وزرای اقتصاد و دارایی، دادگستری همچنین مسئولین اتاق بازرگانی و اینجانب ابلاغ شد، توقع  این است که مدیران  و مسئولین دو باشگاه همت مضاعف را در اولویت کاری خود به منظور واگذاری سریع قرار دهند که این مهم با  عزم دولت و سازمان خصوصی سازی و دو باشگاه محقق خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: باید در زمان بندی که پیش بینی شده است و در پایان نیمه اول سال، دو باشگاه مردمی و پر طرفدار ایران وارد بورس شوند که این اقدام بی‌نظیر، مورد حمایت دولت است و هم  به نفع پیشرفت ورزش کشور و حل شدن مسائل دو باشگاه خواهد بود.

سلطانی‌فر گفت: تمرکز ویژه مسئولین وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی و بورس به منظور  برگزازی جلسات مستمر هفتگی، حتما می‌تواند  در کوتاه‌ترین زمان، زمینه لازم  برای خصوصی سازی  را مهیا کند.

در ادامه جلسه مدیران  دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، گزارشی از اقدامات انجام شده ظرف یک هفته گذشته در روند خصوصی سازی را ارائه و راهنمای‌های لازم توسط مسئولین سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس اوراق بهادر کشور به مسئولین ذیربط مطرح شد.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments