سامان قدوس در رده سوم گرانقیمت‌ترین بازیکنان آمیا

ورزشی 🔥 ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سامان قدوس در رده سوم گرانقیمت‌ترین بازیکنان آمیا

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم سامان قدوس رتبه سوم گرانقیمت‌ترین بازیکنان آمیا در نقل‌وانتقال‌های تابستانی ۲۰۲۰ را به خود اختصاص داده است.
سامان قدوس در رده سوم گرانقیمت‌ترین بازیکنان آمیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت le11amienois فرانسه، سامان قدوس با وجود محرومیت چند ماهه و حضور کمتر در ترکیب تیم آمیا توانست ارزش مالی خود را در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی ۲۰۲۰ حفظ کند.

در رده‌بندی گرانقیمت‌ترین بازیکنان تیم آمیا در نقل‌وانتقالات تابستانی ۲۰۲۰ سرهو گوراسی (۱۰ تا ۱۵ میلیون یورو) جایگاه نخست را در اختیار دارد و آلکسیس بلین، سامان قدوس، ژوآن اوترو و حاتم السامی با قیمت مشابه چهار تا هفت میلیون یورو رتبه‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

تیم آمیا که پس از نیمه‌کاره ماندن فصل اخیر لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) به دسته پایین‌تر سقوط کرده با رأی صادره از سوی دیوان عالی این کشور به ماندن در این رقابت‌ها امیدوار شد. البته رئیس سازمان لوشامپیونه بازگشت تیم‌های سقوط کرده آمیا و تولوز را به این رقابت‌ها اتفاقی بعید دانست.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments