سالاری: برخی نمی‌خواهند بازیکنان صنعت‌نفت پول بگیرند/ سازمان لیگ ما را از بلاتکلیفی خارج کند

ورزشی 🔥 ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سالاری: برخی نمی‌خواهند بازیکنان صنعت‌نفت پول بگیرند/ سازمان لیگ ما را از بلاتکلیفی خارج کند

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت‌نفت گفت:‌ امیدوارم سازمان لیگ هر چه زودتر ما را از بلاتکلیفی خارج کند و نظر نهایی‌اش در خصوص لغو یا ادامه لیگ برتر را بدهد.
سالاری: برخی نمی‌خواهند بازیکنان صنعت‌نفت پول بگیرند/ سازمان لیگ ما را از بلاتکلیفی خارج کند

ناصر سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ارتباط با تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال و شرایط بازیکنان صنعت‌نفت گفت: تحمل این شرایط برای ما سخت است، این در حالی است که بازیکنان ایرانی به هیچ عنوان امکانات فوتبالیست‌های خارجی را ندارند. حتی اگر امکانات خوب هم داشته باشیم دوری از تمرینات گروهی واقعا تاثیرگذار است. فعلا باید با این وضعیت کنار بیاییم.

وی در خصوص احتمال لغو بازی‌ها و اینکه آیا موافق این موضوع است، خاطرنشان کرد: چیزی که ما را اذیت می‌کند، بلاتکلیفی است. امیدوارم سازمان لیگ در این شرایط هر چه زودتر ما را از بلاتکلیفی خارج کرده و نظر نهایی‌اش را در خصوص لغو یا ادامه بازی‌های لیگ برتر بدهد. الان نمی‌دانیم باید تمرین درست و حسابی انجام دهیم یا اینکه استراحت کنیم. این بلاتکلیفی واقعا سخت است.

سالاری در ارتباط با مشکلات مالی باشگاه صنعت‌نفت گفت: تا الان سی درصد پول گرفته‌ایم و بعید می‌دانم که حتی تیمی در لیگ دسته اول هم این مقدار پرداختی داشته باشد. بازیکنان مشکل دارند و ما حتی شب عید هم پول نگرفتیم. نمی‌دانم چرا هر وقت قرار است پول بگیریم، این پول یکجا گیر می‌کند و ظاهرا برخی نمی خواهند بازیکنان صنعت‌نفت پول بگیرند. امیدوارم این مشکل هم هر چه زودتر برطرف شود.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments