رکورددار پرتاب چکش زنان: با وجود پیشرفت در تمریناتم، قرنطینه شده‌ام

ورزشی 🔥 ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

رکورددار پرتاب چکش زنان: با وجود پیشرفت در تمریناتم، قرنطینه شده‌ام

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم رکورددار پرتاب چکش زنان ایران گفت: به دلیل شیوع کرونا مجبور شدم، تمریناتم را لغو کنم و با وجود پیشرفتی که داشتم به خانه برگردم تا خود را قرنطینه کنم.
رکورددار پرتاب چکش زنان: با وجود پیشرفت در تمریناتم، قرنطینه شده‌ام

رکورددار پرتاب چکش زنان ایران گفت: به دلیل شیوع کرونا مجبور شدم، تمریناتم را لغو کنم و با وجود پیشرفتی که داشتم به خانه برگردم تا خود را قرنطینه کنم.

ریحانه آرانی، رکورددار پرتاب چکش ایران در گفت‌وگو با ایسنا به وضعیت پیگیری تمرینات خود در روزهای شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: در حال تمرین در ارومیه بودم اما به دلیل شیوع کرونا مجبور شدم به تهران برگردم و در کنار خانواده باشم. سعی می‌کنم اکنون با تمرینات هوازی بدن خود را آماده نگه‌دارم.

او در مورد روند تمرینات خود قبل از شیوع کرونا گفت: تمریناتم را زیر نظر آقای کاوه موسوی شروع کرده بودم و روند خوبی داشتم. رکوردهای خوبی ثبت کردم و در کل راضی بودم اما به دلیل شیوع کرونا مجبور شدم، تمریناتم را لغو کنم و با وجود پیشرفتی که داشتم به خانه برگردم و خود را قرنطینه کنم تا زنجیره ویروس قطع شود.

رکورددار پرتاب چکش ایران در مورد برنامه‌های خود در سال جدید گفت: برنامه داشتم که در مسابقات آسیایی شرکت کنم اما تمام رویدادهای ورزشی لغو شده و حتی برنامه‌های داخلی هم چیده نشده است. فکر می‌کنم مسابقات آسیایی امسال برگزار نشود و باید تمرکز خود را بر مسابقات سال آینده بگذارم.

او به هدف خود در دوومیدانی اشاره و بیان کرد: با این که رکورددار بزرگسالان ایران هستم اما خودم را محدود به ایران نمی‌کنم و نمی‌خواهم که فقط رکورددار باشم بلکه به دنبال درخشش و افتخارآفرینی در مسابقات جهانی و المپیک هستم.

آرانی در مورد حمایت‌های فدراسیون گفت: فدراسیون در زمان لازم به من کمک کرده و قبل از مسابقات برای‌مان اردو در نظر گرفته است. اردوهایی که قبل از مسابقات در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب و با حضور ماساژور برگزار می‌شد خیلی کمک کرد و نتایج خوبی به دست آوردیم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments