روشن: میزبانی از جام ملت‌ها بعد از نیم قرن حق ماست/ نام ایران همراه با خود اعتبار دارد

ورزشی 🔥 ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

روشن: میزبانی از جام ملت‌ها بعد از نیم قرن حق ماست/ نام ایران همراه با خود اعتبار دارد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم پیشکسوت فوتبال ایران و بازیکن سابق تیم ملی اعتقاد دارد، گرفتن امتیاز میزبانی جام ملت‌ها اتفاقی بزرگ، اما بسیار سخت است.
روشن: میزبانی از جام ملت‌ها بعد از نیم قرن حق ماست/ نام ایران همراه با خود اعتبار دارد

حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره میزبانی ایران از جام ملت‌های آسیا گفت: جام ملت‌های آسیا یکی از مهمترین رویدادهای فوتبالی محسوب می‌شود که اعتبار آن از بازی‌های آسیایی هم بیشتر است و AFC هم تلاش می‌کند در هر دوره این بازی‌ها را با تشریفات و در شرایط بهتری برگزار کند.

وی افزود: با احتساب فاصله مانده تا سال ۲۰۲۷ باید بگوییم بیش از نیم قرن است که فوتبال ما این امتیاز میزبانی را در اختیار نداشته و واقعاً با توجه به جایگاه فوتبال‌مان در آسیا این حق ماست که میزبان این بازی‌ها باشیم. به اعتقاد من کنفدراسیون فوتبال آسیا هم از این اعلام آمادگی فدراسیون استقبال می‌کند، چون نام ایران همراه با خودش اعتبار دارد، اما در رقابت با سایر کشورها کار سختی داریم. باید بدانیم آنها پول خرج می‌کنند و به هر قیمتی تلاش می‌کنند این میزبانی را به دست بیاورند.

روشن در پایان گفت: به‌هرحال بعضی امکانات از جمله چند ورزشگاه خوب و بعضی از هتل‌ها را داریم، اما برای گرفتن میزبانی به امکانات بیشتری نیاز هست که باید ساخته شود. همچنین مسائل دیگری هم وجود دارد، از جمله حضور تماشاگران و میزبانی از میهمانان خارجی که برای این مسابقات به کشور میزبان می‌آیند. باید تلاش بزرگی در این مورد انجام شود تا بتوانیم شانسی برای میزبانی از این رقابت‌ها داشته باشیم. البته آقای نبی (دبیرکل فدراسیون فوتبال) مدیر باتجربه‌ای در فوتبال است و به خوبی نسبت به این موضوعات آگاهی دارد. اگر هدف‌های خوب و مثبتی در این درخواست وجود داشته باشد که بتواند به پیشرفت فوتبال ایران کمک کند باید از آن حمایت کرد.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments