خوشحالی خاص تیم قوچان‌نژاد پس از نیمه‌تمام ماندن اردویژه

ورزشی 🔥 ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

خوشحالی خاص تیم قوچان‌نژاد پس از نیمه‌تمام ماندن اردویژه

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم تیم زووله که با خطر سقوط به دسته پایین‌تر مواجه بود از نیمه‌تمام ماندن فصل جاری اردویژه هلند به خاطر همه‌گیری جهانی ویروس کرونا ابراز خشنودی کرد.

تیم زووله که با خطر سقوط به دسته پایین‌تر مواجه بود از نیمه‌تمام ماندن فصل جاری اردویژه هلند به خاطر همه‌گیری جهانی ویروس کرونا ابراز خشنودی کرد.

خوشحالی خاص تیم قوچان‌نژاد پس از نیمه‌تمام ماندن اردویژه

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی تیم فوتبال زووله هلند، فصل جاری لیگ برتر فوتبال هلند (اردویژه) و تمامی دسته‌های پایین‌تر با تصمیم اتحادیه فوتبال هلند پس از مشورت با باشگاه‌ها به خاطر شیوع ویروس کرونا نیمه‌تمام باقی‌ماند.  بدین ترتیب تیم زووله با قرار گرفتن در رده پانزدهم جدول کارش را به پایان رساند و نهمین فصل حضورش را در اردویژه سال آینده تجربه می‌کند.

در ادامه بیانیه سایت رسمی تیم فوتبال زووله آمده است: از هر بازی خانگی زووله در فصل جاری اردویژه ۱۳ هزار و ۳۵۷ نفر دیدن کردند که نشان‌دهنده آمار بسیار دلچسب ۹۵ درصدی است.

تیم زووله با در اختیار داشتن رضا قوچان‌نژاد با خطر سقوط به دسته پایین‌تر اردویژه هلند مواجه بود.

مخالفت باشگاه آلکمار با تصمیم اتحادیه فوتبال هلند

انتهای پیام/

 

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments