حمیده عباسعلی: عجله ای برای شروع تمرین ندارم

ورزشی 🔥 ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

حمیده عباسعلی: عجله ای برای شروع تمرین ندارم

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم نخستین بانوی المپیکی کاراته ایران گفت: امیدوارم این روزها هر چه سریعتر به پایان برسد و بتوانم پرقدرت تر از قبل به روی تاتامی بازگردم.
حمیده عباسعلی: عجله ای برای شروع تمرین ندارم

نخستین بانوی المپیکی کاراته ایران گفت: امیدوارم این روزها هر چه سریعتر به پایان برسد و بتوانم پرقدرت تر از قبل به روی تاتامی بازگردم.

به گزارش ایسنا، حمیده عباسعلی در خصوص شرایط خود اظهار داشت: در حال حاضر تمرینات فیزیوتراپی و توان بخشی خود را دنبال می‌کنم. پزشکان نیز تمرینات خاصی را برای من در نظر گرفته‌اند تا قدرت بدنی‌ام تقویت شود و هر چه زودتر به شرایط مطلوب برسم.

وی افزود: با توجه به شرایطی که به واسطه شیوع کرونا بر جامعه حاکم کرده، فعلا انجام تمرین در باشگاه مقدور نیست. البته شرایط بدنی من نیز به صورتی نیست که بتوانم تمرینات کاراته را شروع کنم. فعلا پزشک این اجازه را به من نداده است. پس از اجازه پزشک و باز شدن سالن بدنسازی آکادمی ملی المپیک، تمرینات بدنسازی‌ام را نیز شروع می‌کنم.

نخستین بانوی المپیکی کاراته ایران ادامه داد: خانم خوشقدم به عنوان مربی در جریان کامل برنامه‌هایم هستند. به محض اینکه اجازه شروع تمرینات صادر شود، با هماهنگی او تمرینات کاراته را نیز آغاز می‌کنیم. همانطور که پیش از این نیز اعلام کردم عجله‌ای برای شروع تمریناتم ندارم، چرا که مسابقه‌ای پیش رو نداریم که برای بازگشت عجله داشته باشم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دوران مصدومیت برای هر ورزشکار دشواری های خاص خودش را دارد. من نیز از این قاعده مستثنی نیستم. امیدوارم این روزها هر چه سریعتر به پایان برسد و بتوانم پرقدرت تر از قبل به روی تاتامی بازگردم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments