جباری: آقای فتحی! اول مطالعه کن، بعد درباره من حرف بزن/ تو ضعیف‌ترین مدیرعامل استقلال بودی و خیانت کردی

ورزشی 🔥 ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

جباری: آقای فتحی! اول مطالعه کن، بعد درباره من حرف بزن/ تو ضعیف‌ترین مدیرعامل استقلال بودی و خیانت کردی

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم علی جباری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به انتقاد از عملکرد امیرحسین فتحی پرداخت و او را ضعیف‌ترین مدیرعامل تاریخ استقلال نامید.
جباری: آقای فتحی! اول مطالعه کن، بعد درباره من حرف بزن/ تو ضعیف‌ترین مدیرعامل استقلال بودی و خیانت کردی

علی جباری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اظهارات امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال که علیه او صحبت‌هایی انجام داده بود، اظهار داشت: فتحی بهتر است ابتدا معلوماتش را بیشتر کند و سپس بگوید مقابل استقلال مشت‌هایم را گره کرده‌ام. من هیچ‌وقت مقابل استقلال بازی نکردم که بخواهم مشتم را گره کنم. فتحی این حرف‌ها را می‌زند تا از مصیبت‌هایی که برای استقلال ایجاد کرده است، شانه خالی کند.

وی افزود: این آقا باید درباره جذب بازیکنانی مثل الحاجی گرو، مارکوس نیومایر و بلاهایی که سر استقلال آورده است، جواب دهد. من استقلالی هستم، بوده‌ام و با استقلال خواهم مُرد. فتحی لیاقت قرار گرفتن در جایگاه مدیرعاملی استقلال را نداشت. آقای فتحی، اول برو مطالعه کن، من اصلا مقابل تاج بازی کرده‌ام که می‌گویی فلانی به تیم گربه سیاه استقلال رفته است؟ شما باید گندکاری‌هایت را جمع کنی.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از عملکرد فتحی در باشگاه استقلال تصریح کرد: فتحی ماهی ۲۵ میلیون تومان حقوق می‌گرفت و حساب و کتاب پس نمی‌داد. شما کجای فوتبال بوده‌ای که درباره ما حرف می‌زنی؟ اول برو مطالعه کن و بعد درباره من حرف بزن. آقایان راحت بلدند حرف بزنند. این آقا مدعی شده که استراماچونی را من آوردم. شما نیاوردید، علی خطیر (معاون سابق باشگاه) آورده است. طوری حرف نزنید که خودتان را تبرئه کنید.

جباری خاطرنشان کرد: فتحی ضعیف‌ترین مدیرعامل تاریخ استقلال بود و بزرگ‌ترین خیانت را به استقلال کرد. او فوق‌العاده آدم بی‌تربیت و دروغگویی بود و شاهد بودم که چه کارهایی درباره یک بنده خدایی انجام داد. اگر بخواهند، خیلی از مسائل را عنوان می‌کنم. هیچ مدیرعاملی به اندازه فتحی به استقلال ضربه نزد اما به او پاداش دادند و مدیر مجموعه انقلاب شد.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments