تیم وزنه برداری بانوان با ترکیب ۳-۴ نفره به آسیایی می‌رود

ورزشی 🔥 ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تیم وزنه‌برداری بانوان با ترکیب ۳-۴ نفره به آسیایی می‌رود

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم ناظر تیم وزنه برداری بانوان ایران گفت: تیم بانوان به صورت کامل به قهرمانی آسیا اعزام نمی شود و ملی‌پوشان تمرینات سبکی انجام می دهند تا بیشتر از این دچار افت نشوند.
تیم وزنه‌برداری بانوان با ترکیب ۳-۴ نفره به آسیایی می‌رود

ناظر تیم وزنه برداری بانوان ایران گفت: تیم بانوان به صورت کامل به قهرمانی آسیا اعزام نمی شود و ملی‌پوشان تمرینات سبکی انجام می دهند تا بیشتر از این دچار افت نشوند.

اکبر خورشیدی در گفتگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که نام دختران وزنه بردار برای کنفدراسیون آسیا ارسال شده است یا خیر بیان کرد: ما لیست ۱۰ نفره ای را ارسال کردیم اما فکر می کنم سه ، چهار نفر اعزام شوند و تیم کامل به مسابقات نمی رود. تنها نفرات آماده را می بریم. از فدراسیون تشکر می کنم که با وجود مشکلات ارزی از بانوان هم حمایت می کند.

خورشیدی در مورد اینکه پیگیر تمرین دختران وزنه بردار هست یا خیر نیز گفت: با آنها در تماس هستم اما سالن های ورزشی اکثر استان ها تعطیل است از این رو بیشتر تمرینات آمادگی جسمانی دارند. کسانی هم که سالن بدنسازی دارند مانند الهام حسینی تمرینات سبک وزنه انجام می دهند. به آنها گفته ام فعلا تمرینات آمادگی جسمانی داشته باشند تا بدن هایشان بیشتر از این افت نکند. البته مسابقات آسیایی هم فعلا برگزار نمی‌شود و احتمال دارد تاریخ آن شهریور ماه باشد.
انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments